Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az audi, BMW,...

Szerintetek az audi, BMW, vagy Merci a jobb?

Figyelt kérdés
Autóvásárlási előtt állok, csak ezek jöhetnek szóba. Szeretek vezetni szeretem a kényelmet és az extrákat is. Azért sok szervízelés ne legyen mint motorikusan mint mindenhogy jó legyen szerintetek melyik a jobb? Köszönöm.

2020. jan. 22. 17:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az, amelyiket utolsónak írtad a kulcsszavak közé.
2020. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Azt vedd amelyik teszik, ilyen neki buzdulásból.

Úgy is megfogod bánni, annyit kell ráköltened.

Nekem több kollégám is beleszaladt ilyen autó vásárlásba.

Sőt a sógor X5-tel szívta sokáig, a végén ő is megszabadult tőle mert nem tudta fenn tartani, ugyan akkor teljesen spontán leállt állandóan. Hiába ment szervizbe, csak a számla volt a kézzel fogható, de ugyan olyan maradt azután is.

HAsonlókat tudok az Audiról is. Csak Merci nem volt senkinek, arról nem tudok semmit.

2020. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Azért ezt elég egyszerűen kérdezted meg.

Milyen korosztályú autókat nézünk?

Melyik kategória?

Azért nem mindegy hogy régi bálnákról beszélünk vagy egy új A3-t akarunk összehasonlítani egy 1-es BMW-vel.


Kicsit e téren szűkíthetnéd.


Azt meg már csak félve teszem hozzá hogy nem csak ezek a márkák tudnak szerethető vezetést és kényelmet nyújtani.

2020. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szokványos kérdés, ismerősömnek 15-16 éves BMW ci-je volt és rengeteget költött rá, 2 hetente szervíz , eladta. Másik ismerősömnek Bmw-je van (320 d 15 éves) semmi baja imadja szereti. Harmadik ismerősömnek audi A6-a van meg van elégedve, mindegyik tetszik és tudom, hogy a kocsi zsákbamacska 14-15 év feletti kb 1 misig nézegetem ezeket a koscikat ;)
2020. jan. 22. 19:04
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

Én Audi párti vagyok, imádom a márkát. Ezt úgy vedd, hogy 5ik Audimat birtoklom már, és volt 4 BMW is (most is van egy E34). A Mercedest is szeretem, de az Audit jobban preferálom.

Szóval a 3 közül az Audi a legkönnyebben fenntarható, emellett számomra a legkényelmesebb is, és ergonómiában is a legjobb. De a másik 2 márka is nagyon jó, de tény, hogy a BMW problémásabb.

2020. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyesmire vagyok kiváncsi, nagyon zsépen köszönöm a választ! ;)
2020. jan. 22. 19:28
 7/30 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik. Szoporollert mindháromból ki lehet fogni.
2020. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ettől tartok, igen köszönöm :D
2020. jan. 22. 20:15
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Hát öcsém 1 milláért ne várj ilyen márkától túl sokat.


Egy másik milliót azért tartalékolj szervizre az első időre.

2020. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ettől félek :D köszönöm :D
2020. jan. 22. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!