Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az audi, BMW,...

Szerintetek az audi, BMW, vagy Merci a jobb?

Figyelt kérdés
Autóvásárlási előtt állok, csak ezek jöhetnek szóba. Szeretek vezetni szeretem a kényelmet és az extrákat is. Azért sok szervízelés ne legyen mint motorikusan mint mindenhogy jó legyen szerintetek melyik a jobb? Köszönöm.

2020. jan. 22. 17:51
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
77%
Merci
2020. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2020. jan. 26. 17:51
 23/30 anonim ***** válasza:
56%
A porsche
2020. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szia, en is jelenleg ilyen "problemaval" kuzdok :D

Audi a6 3.0tdi 2005-2010

Mercedes e320 cdi 2004-2005 a sorhat dizel miatt

Bmw 530d 2007-2009


Szinten 1-1.5milla a plafon, e merci fele huz a szivem, volt szerenxsem a sor 6dizelehez isteni, orok elet. Bmwnel sok a problema ahogy latom, hiaba ez tetszik a legjobban de problemas, audi a masodik nalam de nem ismerem a megbizhatosagot. Szoval nem tudom melyik lenne, a legkevesbe az audi tetszik, dehat 4x4 es a beltere szeeintem a legszebb ezek kozul. Viszont audibol talaltam a legtobbet 1 milla korul ami azert picit santit nekem, a merci sorhatos a legdragabb a 3 marka kozul, ha v6os e mercit nezek akkor az is olcso, szoval ez a mefci v6osarol sokmindent elarul. De majd megnezek par a6ost es meglatjuk

2020. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

“Azért sok szervízelés ne legyen” -Na pont az ilyen sóher srácok veszik meg a béjemvét merdzsót, ájüdit 1misijér oszt csodalkoznak h drága a fenntartása, persze prémium autóba minőségi alkatrrészt nem tudsz megfizetni, beletetetsz vmi ócsót és csodálkozol h nem jó a kocsi :D :D


Hogy segítsek is : 1millióból lehet JÓ autókat venni, de jó BMW-t audit, mercit nem lehet! Én azt javasolnám, hogy akkor gondolkodj ilyenben, ha legalább 3 millióért szeretnèl kocsit venni. ;)

1 misiért nagyon leharcolt problèmás bontószökevényeket fogsz talalni, én a helyedben egy jó skodát peageutot, Renault ot vagy Wv-t vennék :D


Ha mindenképp e három szentháromságnál szeretnél maradni : munkámból adódóan minden autot vezettem már (BMW- 1-7 szeriaig, Audi A2-A8 (A8 cégesem volt) Q5,Q7, Mercedes A osztálytól S osztályig mindet vezettem, volt is sok autom )

BMW nagyon problémás 2 izzó 40 ezer..stb ami nem problema de a memóriás üléses BMW -m-be a 3. Az szervízállás volt annyit volt szerelőnel... jól kerestem, de meguntam h mindig baja van, semikeppen nem ajanlok BMW-t plane 1 misibol nem..

Audik önmagában nem rossz autók, nekem is volt, ki kell fogni, magasabb a fenntartasa nyilván mint a renaultnak, stb de nem rossz autók, viszont itt is azt javaslom h legalabb 3-4 Misi legyen a zsebedbe ha ilyen autóba gondolkodsz, ha tönkre megy valami márpedig tönkre fog előbb utóbb, melyen zsebbenyúlos Audi A8 al jartam úgy h 2 hetente szervizbe voltam és 500 ezreket hagytam ott...

A6 is problémás típus már ebbe a korba... azthittem felgyújtom..

Merci igazából kenyelmes, extrás, felszerelt, gyors autó, kátyunál lelasitottam olyan szépen átment rajta semmit sem ereztem ha gyorsabban mentem sem, ezek jó autók nagyon, nekem most egy 5 éves mercim van és a kaszni már rozsdasodik... voltam fényezőnél is.. viszont erre meg megérni költeni. Mondanám, hogy egy jó E osztályt ajánlok, de olyan ami , jó és problémamentes, olyan nincs, illetve van, csak nem 1 Misi az ára. Én Merci párti vagyok, ajánlom a mercit, viszont ha valami romlik, zsebbe kell nyúlni.

Osszesegebe azt javaslom, hogy ha majd lesz 3-4 milliód kocsira, akkor vegyél mercit! Addig nem éri meg!

2020. márc. 8. 17:33
 26/30 A kérdező kommentje:
Xddddddd
2020. márc. 8. 17:34
 27/30 A kérdező kommentje:
Ez egy haverom fiokja xd
2020. márc. 8. 17:34
 28/30 anonim ***** válasza:
55%

Tudod aki így indít, az a haveroknak, meg a szomszédoknak veszi ezt a három betegágy márkát. általában szervízeletlen vackot olcsón, amin persze max 1-2 éves rendszám van hogy mindenki jól lássa hogy jól megy a szekér, van pénz lóvéra.


Az a helyzet hogy ez mind a három szopóroller márka.

Nyilván ha vesz valaki egy Lexust, akkor a vegyesbót előtt a Juliska nem fogja észrevenni hogy micsoda menőmacsóval is lenne dolga mert az IS200 az nem presztízs. :D :D :D

2020. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld :P
2020. márc. 8. 20:39
 30/30 anonim ***** válasza:
A 28-asnak igaza van,a Lexus meg a Volvo közt vacillálnék inkább de azt kutyába sem nézi a sok hazai proli..
2020. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!