Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport autó elsó autónak (? )...

Sport autó elsó autónak (? ) Vélemény/tapasztalat

Figyelt kérdés

1.Porsche boxster mk1

2.Mercedes SLK

3.Audi tt mk2

4.Audi a4 cabrio

5.Hyundai coupe



2020. jan. 24. 20:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó 2
2020. jan. 25. 11:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Mazda MX-5 (ennyiből már NC-t is találsz), esetleg a Boxster, de az azért drága tud lenni ha valami baja van.
2020. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sokat elárul az oldalról, amikor még egy széria Porsche sem számít igazán sport autónak...
2020. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról árul el sokat? Egyetlen hozászóló írta a Porsche-ra, hogy szerinte nem az. Okostojás.
2020. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan ha ésszel közlekedsz, ugyan mindegy milyen autó van alattad. Én is sportos autót vettem, vagyis kaptam nagybátyámtól. 2006-ba egy Fiat Coupet, ő anno teljesen rendbe rakta, új fényezés volt rajta, újra bőrözve. 19 évesen kaptam meg, a mai napig megvan, de már csak hétvégente megyek vele egy kört. 6-7 évig volt napi használatban, a végsebességét a mai nem tudom, mert soha nem érdekelt hogy padlózzam, soha nem léptem át a sebesség határokat, nem vonzott a száguldás. Két dolog vonzott, a sportok kinézetű autó, és az érzés hogy sportos autóm van.
2020. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
En is ugyan emiatt vennék sport autót amiért te utolsó
2020. febr. 17. 10:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne félj tőle. Nem a sport autó miatt lehet meghalni, hanem a közlekedési stílus miatt. No persze más ember vétsége miatt is, de nem úgy kell hozzá állni.
2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!