Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy autó teljes átfestése?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy Suzuki SJ Samurai autóról lenne szó, matt feketére szeretném átfestetni az egészet.

2020. jan. 25. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezt értem, én is szeretem inkább kiüvegeztetni az autókat, de ha egy ablakkeret kiszedhető, akkor nem szükséges, mert akkor alatta el lehet fújni, nem fog lepattogni mert takarva lesz a széle a szegély által.


Nyilván van az az árkategóriájú autó amibe nem állsz neki rákölteni annyit. a 400 ezres telifényre a szétszedés összerakás kiüvegezés, trélerezés, patentok, ez meg az pótlása a végén kijön az egész történet 800-ra, és akkor még nem kellett lakatolni a gépet. Ez eleve olyan hogy mielőtt elkezdődne a munka részletesen át kell beszélni hogy hol a határ, mi éri meg, mit csináljunk, és mit ne.


Nyilván egy erdőjáró Samurai-t nem kell showautó színvonalon megcsinálni.

2020. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Festő csávó! Tényleg létezik karc álló festék? Nagyon drága?
2020. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!