Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladjam, vagy megtartsam az...

Eladjam, vagy megtartsam az autóm?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves autóm, ami hibátlanul funkcionál, csak kiakar rohadni alólam.

Leakartam cserélni, de sajnos lett egy nagyobb kiadásom ami miatt csak 600 ezer forintom maradt.

Az autóm értéke még szétrohadva is 500 ezer forint körül lehet, a hahut nézve ennyiért hirdetik a szintén rohadó félben lévő, külsőre csúnyább darabokat.

Igazság szerint szeretem ezt a kocsit, kényelmes, nekem autózás terén kevés igényem van, klíma,elektromos ablak, meg szervókormány legyen, és legyen annyi nyomatéka hogy 10 másodpercen belül érje el a százat, a többi nem érdekel.(ez is csak azért hogy haladni tudjak volt lassabb autóm és gyűlöltem benne,hogy a teherautók is letoltak)

Nézegettem miket tudnék venni, kevesebb lóerővel lenne jobb, de nem sokkal fiatalabb autó.

A lóerő is igazából olyan,hogy együtt tudok élni egy lomhább kocsival is, nem versenyző vagyok, csak szeretek haladni.

A rohadás és az elemek fényezésére 400-500 ezer forintot mondtak, ami által hibátlan lenne a 25 éves autóm.De ez mégis csak az ára.Magyarul az árát rá kéne költenem, és akkor is egy 25 éves kocsi marad.

Viszont 1 millió alatt maradva, egy ismeretlen autót kapnék, ami maximum 7-8 évvel fiatalabb.

Az autóm típusát direkt nem írom meg a fotelnepperek miatt.

Szerintetek mi a jobb döntés?


2020. jan. 31. 04:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Milyenkocsi?


En lehet megveszem

2020. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A hegesztessel festéssel csak pár nyugodt évet (5-6) nyersz... Aztán megint rizsdasodik... Ennek ellenére én megtartanám mert tudod mi van benne
2020. jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy hahun megnézted mennyiért hírdetik, de nem biztos, hogy el is adják ennyiért őket. Én tolnám neki amíg megy, addig gyűjtenék még pénzt, aztán vásárolnék.
2020. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy Omega ügye? Vagy Vectra, lényeg, hogy ha nem tévedek egy Opel.


Gondolom pesti vagy, mert nekem az Alhambrát 300 ezerből kilakatolták anyaggal +60 a két oldali festés - amúgy még nem lett lefestve :D, de annyi lenne - bár visszatérő vendég vagyok mert Swiftet is csinálta.


Én megtartanám a kocsit. Mint a válaszomból is kiderűl eddig 2 saját autót mentettem meg és maradt a forgalomba kb. 500 ezer forintért. (Bocs Gréta, ígérem veszek egy Leaf-et vagy egy Teslát ha lesz pénzem).

2020. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Lejár a műszaki mi?


Tényleg szívhezszóló a történet,csak kár hogy fillérßaszó vagy,azaz a saját szarodat megennéd pár ezresért...

Veszel megint egy szemétdombot gratulálok! Azzal a különbséggel,hogy azon még van pár hónap műszaki..

2020. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Jó nagy malacpersely. Egy baja van. Amikor kettétörik nem potyognak ki belőle a százezrek amit belelapátoltál.
2020. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 1 millió alatt kapsz teljesen jó Astra G coupe-t, Golf IV GTI-t és még lehetne sorolni a kicsit erősebb autókat. Én max akkor csináltatnám a mostanit, ha hobbiautó lehetne belőle, vagy várható, hogy emelkedni fog az értéke már és lehet második autó
2020. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A küszöb speciel pont nem rohad mert már cserélve volt, de egyébként minden ív, csomagtérajtó, tanksapka körül megindult.Igazából nem volt vészes még nyáron, hosszabb távra terveztem vele, csak mint írtam váratlanul ért hogy így megrohadt, és a pénzem is elment.

De azt leszámítva motorikus nincs hiba, futómű nyáron lett felújítva majdnem 200 ezret költöttem rá, minden biszem-ba**om szilent cserélve van.

A műszaki miatt izguló egyénnek üzenném,hogy még 2021 áprilisig van vizsga, de ha eladnám akkor friss vizsgával tenném, mert a +10-20 ezer még működik úgyhogy ez nem jelent gondot. :))))

2020. jan. 31. 13:12
 9/14 anonim ***** válasza:
#5 nem mindenkinek van pénze Teslára, vagy G Mercire, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de ne dölj a kardodba, reméljed, hogy jön egy vírus ami csak a 'gyászcsicskakoporsó-csóró-senkikre hat. ;) forgalmi alapján fertőz majd.
2020. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tehát fél év alatt a jó állapotú autód porrárohadt, de inkább csinálnál rá plusz fél év műszakit még trükközéssel?
2020. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!