Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyből A2 jogosítvány?

Egyből A2 jogosítvány?

Figyelt kérdés
Nincs motoros jogsim csak B kategóriás de kor szerint már mehetnék az A2es kategóriáért. Lehet ilyet? Gondolom ugyanúgy a kategórián belüli motoron oktatnának de ha azt kérem hogy valami kisebbel tanítsanak ne a legerősebbel akkor vajon elküldenek a fenébe hogy csináljam az előtte lévő fokozatot? Tudom a fokozatosság elvét hogy nem egyből nagy motorra kell ugrani nyilván csak a pénzről szól ez nekem hogy ne költsek több vizsgára valamint ne kelljen 1 - 2 éven belül motort váltani.
2020. febr. 1. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rögtön megcsináltam az A jogsit, mikor betöltöttem a 24-et. Előtte mondjuk közel 3 évnyi 50ccm tapasztalatom volt.

Az első rutin órán megengedte az oktató, hogy nyugodtan keringjek a pálya melletti részeken amig meg nem szokom a nagymotort (SV650).


Szóval szerintem ha megbeszéled az oktatóval, hogy az első órán csak egy 125ccm-el szeretnél menni és csak utána akarsz a nagyobbra ülni valószinűleg megengedi.

2020. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

Én is A josit raktam egyből, illetve volt 2 lány is a csapatba akik szintén egyből A ra mentek.

Hogy sikerül e kisebb motorral gyakorolni oktató függő.

Ahol én voltam ott volt A1 re 125ös keeway, A2 re gs500 és A ra 650es bandit.

igazaból még a bandittól sem kell félni mert az sem egy erőművész.

Nálunk úgy volt hogy rutinnál fokozatosan emelte a csajoknak a szintet.

végül mind kettejüknek a bandittal meg kellet csinálni a feladatokat hiszen hiába tanulsz A1 es motorn ha te A2 re mentél akkor vizsgázni nem vizsgázhatsz csak A2 vel.

ha viszont nem az oktatód A2 es motorjával gyakoroltad be a rutin feladatokat akkor csak magadnak csinálsz komoly hátrányt.

2020. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!