Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul?

Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Van egy két ütemű karburátoros motorom, és elcsúsztam vele. Nem esett nagyot, csak lefeküdt az oldalára és csúszott egy kicsit. Utána közvetlenül ha berúgtam, nagyon felpörgött a motor. Ezt egy párszor megcsinálta, aztán nem indult be. Gondoltam a karburátorban az úszó fennakadt, talán azért, így hagytam több mint egy napot pihenni, de most sem indul. Mi lehet a baj?

2020. febr. 1. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ciao,rugdosd meg,vedd ki a gyertyat,ha nem nedves ,nezd meg a karburatort,mas nem marad
2020. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a karbi elállítódott, vagyaz úszó akadt fenn, vagy a membránnal történt valami, vagy nem kap elég levegőt, vagy elég üzemanyagot, vagy túl sok üzemanyagot kap, és nem szabályoz be teljesen. Ilyet nem pihentetni kell mert 2 év múlva sem lesz jobb. Szét kell szedni jó alaposan ki kell pucolni, minden egyes alkatrészt érdemes átnézni én ha már belekezdenék ilyenbe vennék egy felújító szettet és akkor egy füst alatt felújítanám ha régen volt ilyen téren hozzányúlva.
2020. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy ha nincs kedved szorakozni ezt probald,egy kis startolo spray vagy elég féktisztito spray ,kicsit nyomj a filterbe bestartol ha van szikra,lehetseges hogy menni fog utanna
2020. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó ötlet!

A féktisztító spraytól bizonyára visszaáll az elállítódott üza.szint, megszűnik a szívótorok repedés, sőt talán még a lepattogott festés is helyrejön.

Anyám borogassssss...

2020. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Karburátort darabokra szedtem, gyertya nedves tehát odáig eljut az üzemanyag, szikrázik is, mégsem indul.
2020. febr. 8. 16:03
 6/7 anonim válasza:
sikerult megoldani?
2020. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, be is indult. Sőt mostmár másmilyen baja van a drágának :D
2020. márc. 16. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!