Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson lánc ötlet?

Simson lánc ötlet?

Figyelt kérdés
Valaki tudna esetleg segiteni? Vettem simson s51re zsír új láncot és felraktam a láncot minden jo csak a lánc nagyon laza. A kereket hátrahuztam teljesen h feszuljon a lánc. Még így is laza. Ha elindulok 1esbe NAGYON finoman akkor nem ugrik át a lánc. De ha egy kicsit jobban udahuzom a gázt 1szer átugrik. Lehet valami baja a simonak ha atugral a lanc? Esetleg elb@ssza a fogaskerekeket? Vagy elszakadthat a lánc?
2020. febr. 1. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell venni pár szemet a zsír új láncból minden esetben!

Most nincs időm leírni hogy kell,vegyél egy láncszem kinyomó szerszámot,

mert gondolom a flex tőled teljesen idegen

2020. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle, de valószínűleg a hátsó lánckerék nem a a gyári. Akkor szoktak kisebbet felrakni, ha nagyobb végsebességett akarnak elérni. Bár nem ez a megoldás, mert akkor erőtlenebb lesz. Vagy cseréld ki gyári méretre, vagy ki kell venni 1-2 lánc szemet.
2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simsonnál nem hátsó, hanem első lánckereket szoktak cserélgetni! A hátsó fix fogszámú!

Egyébként kedves kérdező, ahogy írták már, vegyél ki pár szemet a láncból.

2020. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Lánckinyomó szerszám, flex, csvarhúzó, minden játszik, ha teljesen hátrakellett tekerned és laza úgy hogy átugrál 4-6 szemet kell kiszedned a láncbó. Amikor én vettem a Staromra láncot akkor vagy 8 szemet kellett kivennem, hogy a láncfeszesség állító csavarokkal be lehessen állítani.
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!