Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 116i első autónak?

Bmw 116i első autónak?

Figyelt kérdés
friss jogsis vagyok, 1-1,5m a keret egy biztonságos német autóra. Jól járnék vele?

2020. febr. 1. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Első autónak nem BMW-t vennék, na meg kérdés, hogy a 1,5 millió mellett van még tartalék? Mert zsebbenyúlós a szervízelése.
2020. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi szinte minden friss jogsis kölyök ezt akarja, de tudod a tehénlepény és a legyek példája. :D
2020. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1es , a vételáron kívül lenne rá 500e kezdetben.

Évente olyan 3-400e lenne rá összesen. Kevés a keretem, hagyjam a dolgot?


2-es, ahogy néztem a többi sem sokkal olcsóbb, és mindegyiknek van baja.

2020. febr. 1. 22:08
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
jól
2020. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem az a lényeg. Hanem, hogy ennyiből kapnál egy normális Skodát, Opelt, Suzukit, Toyotát, stb, bármilyen " hétköznapi " márkát akár fiatalabbat is az adott keretből mint 116i-t, ráadásul alkatrészárakban is olcsóbbak, egyedül annyi hogy nincs az orrán propeller.
2020. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
5/5: nem tudom, hogy mennyi vezetési tapasztalatod van, de teljesen más érzés egy Suzuki-t vezetni, mint egy BMW-t. Nem mindenki a filléreket számolja, amikor autót vesz, hanem egy életérzést és egy hobbi eszközt is keres egyszerre. Ezt sosem lehet elmagyarázni azoknak, akiknek az autózás csak az A-ból B-be eljutást jelenti, emiatt meg sem próbálom.
2020. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

" Hanem, hogy ennyiből kapnál egy normális Skodát, Opelt, Suzukit, Toyotát, stb, bármilyen " hétköznapi " márkát akár "


Te is választhatnál okosabbat, kedvesebbet, rendesebbet, barnábbat, de ha épp egy cuki buta szőke tetszik meg akkor az tetszik és te sem fogsz racionálisabb alternatívát keresni.


Az 1-es BMW azért nem eszméletlen pénztemető, bár azt is hozzá kell tenni hogy az E36 is-e óta nem sok normális, megbízható 4 hengeres benzinest dobtak piacra :D

Én magamnak valamelyik 6 hengeressel venném, tehát 125i és attól felfelé. Esetleg a 120d.


Kérdező:

jól nem fogsz járni egyik használt, 15 éves 1,5 milliós BMWvel sem, de ha ez tetszik keress egy normális, megkímélt, nem szétbarmolt példányt és leld benne örömöd :)

2020. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

De azt sem lehet elmagyarázni úgy néz ki, hogy az sem mindegy mennyiből akarsz " élményautózni " és attól tekintsünk el, hogy 316-ról van szó nem M3-ról.


Nekem is van a SuperB mellett egy RX7 a garázsban, de eszembe nem jutott volna úgy megvenni, ha csak annyi van hogy épp fenn tudjam tartani.

2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
116*
2020. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

"De azt sem lehet elmagyarázni úgy néz ki, hogy az sem mindegy mennyiből akarsz " élményautózni "


116-tal élményautózni az kb olyan, mint Skoda Fabiaval. :D

2020. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!