Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 50-50km-es országúti...

Napi 50-50km-es országúti ingázáshoz, milyen autót érdemes venni 3-400 ezerig?

Figyelt kérdés

1 személyre, kis fogyasztás lenne a lényeg laikusként, esetleg klíma is jól jönne?

Milyen típusok, milyen üzemanyaggal, mekkora motorral? (Suzuki biztonsagi okok végett nem szívesen)


2020. febr. 4. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Régi TDI VW termék, golf 3, vento, ibiza stb. Bár nem hiszem amúgy, hogy ezek olyan marha sokkal biztonságosabbak lennének a suzukinál
2020. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Te ugyan ez a tegnapi kerdező vagy aki szintén 350-ert akart autot venni es szintén ki volt zárva a suzuki szintén biztonsági okok miatt?!

2020. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Suzuki biztonsagi okok végett nem szívesen"


Igen egy nemesebb márka szanaszét rohadt 66 éves szarjában biztos nagyobbak lesznek az esélyeid, mert az el se fog indulni kb.

2020. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem én voltam az, de értem, különösebben nem számít ennyi idős autóknál.

Na most akkor klímával megnéztem, ebben az árkategóriában 1 régi swift sedant, meg wagonr+ t dobott csak be. Ismerőstől értekezve nekem nagyobb összegű mellékes megtakarítás nélkül nem érdemes dízelt vennem, mert annak komoly a szervízköltsége bármi van(valóban?)

Így amiket láttam, külsőre a peugeot lenne a szerelmem,de ha ennyire kockázatos(bár olykor találok az autót értékelő hozzászólásokat is) akkor mellőzöm.

Ez esetben amivel még meg tudok barátkozni és valamilyen ajánlás alapján már rákerestem az

Ford Ka

Ford Focus

Renault Clio


És a klímára most rákaptam, de le lehet beszélni


Golfokat speciel nem láttam ajánlásban, rozsdásodást írnak.


Akkor még gondolom kis opelek ajánlottak(de nem vonzanak, és szívemhez nőve akarom használni)


Vagy még mi jön ki ennyi pénzből?

2020. febr. 4. 15:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Átírás, kötelező ~levonva a keretösszegből, így 3-4K
2020. febr. 4. 15:31
 6/11 D. Brasco ***** válasza:

A fordokat (focus ,ka)kizarnam.....elobbi nem lesz ennyiert ami hasznalhato utobbi meg egy kupac szar.

3-4kiloert nezzel astrat,puntot,cliot,twingot,corsat,fiestat stb stb .....amit már a többi kismillio ilyen kerdesnel is javasoltunk

2020. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2020. febr. 4. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy 20+ éves autóval akarsz napi 100 kmt megtenni...

Sok jó nem sül ki ebből, de akkor már legyen vmi bot egyszerű gép...swift, astra ilyesmi

2020. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztonsági okok? Vehetsz “menô” márkájú autót 3-400 ezerért, amik legalább 25 évesek, szétrohadtak, jó esetben elindulnak, de hogy messzire nem jutsz velük, az biztos. Na, ezek tényleg veszélyesek. Ez az árkategória pont az, amibôl csak a swiftek lehetnek normális állapotban. 300ért már nagyon jó állapotúakat lehet kapni, a nagyon olcsóktól óvakodj. Lehet, hogy nem ez a legvastagabb autó, de ezerszer elôbb vezetnék jó kondiban lévô swiftet, mint azt a sok lestrapált szart.
2020. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre Fiat Punto II van képben, az azért rendben lehet ennyiért,ugye?
2020. febr. 16. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!