Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik országban lehet a...

Melyik országban lehet a legolcsóbban beszerezni egy Ford Mustang Shelby GT350-et?

Figyelt kérdés

És bal kormányosra gondoltam!!

Köszönöm előre is a válaszokat! :D



#FordMustangShelbyGT350
2020. febr. 8. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Új, használt?
2020. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
USA. De hogy melyik államban a legalacsonyabb az adó azt nem tudom.
2020. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Megelégszem a használttal, mer szerintem az olcsóbb!

#2. Köszönöm.

2020. febr. 10. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban jól írták, USA. De onnan behozatni, lepapírozni, ilyen adó, olyan illeték, átalakítani (!) hogy szabályos legyen az Európai utakon, anyámkínja...

Durván ugyan ott vagy vele, mintha bemennél itthon egy szalonba, és megvennéd. Jó, valószínűleg még úgy is olcsóbb, ha behozod...De nekem pl. nem érné meg.


Ha ennyiért vennék autót, inkább azt mondanám, hogy kerüljön többe párszáz ezerrel / millióval itthon, de akkor bele tudok ülni jövő héten. És nem kell fél évet várni rá, mire egy importőr behozza, aminek kitudja milyen előélete van, átalakítja EU szabványnak megfelelőre, és minden papírja meglesz, esetleg te rohangálsz össze vissza a honosítás miatt.

2020. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4.

Nagyon köszi! Erre nem is gondoltam!!

2020. febr. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!