Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni első autónak? 17F

Figyelt kérdés

Apa megígérte, hogy ha meglesz a jogsi saját pénzből, akkor vesz nekem egy autót és megtarthatom, ha meglesz az érettségi, addig vigyáznom kell rá. És mivel két hete múltam el 17, és már csak egy nagyon kicsi van hátra mindjárt meglesz a jogsim...


Új autóról beszélünk, használt szóba se jöhet!


Ő egy suzuki vitarát képzelt el nekem, de nekem nem nagyon tetszik..

Anya egy skoda kodiaq-ot nézett ki, mert félt engem olyan kicsi autóban... (szerintem teljesen jó méretű a vitara) De apa szerint azt meg mire fogom használni...


Én elsősorban inkább abban szeretnék dönteni, hogy melyik a jobb, melyiket érdemes venni. Most a kinézet az inkább másodlagos...


2020. febr. 9. 23:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%
Vitara egy sikkal jobb és biztonságosabb kocsi, mint a kodiaq
2020. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a Vitarával? Ha az nem, akkor milyen mást gondoltál? Hasonló méretű SUV-ban gondolkodsz?
2020. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az elleséges válaszokat, nagyon sokat segítettek. Azért kérdezem, mert én a legjobb minőségű, legjobb "teljesítményű" kocsit szeretném, ha már ekkora ajándékot kaphatok.
2020. febr. 10. 14:51
 14/35 A kérdező kommentje:

ne makarok prémium márkát. Nem kell bmw. Én autót szeretnék. És ha már megajándékoznak kihasználom a lehetőséget. Ilyen nehéz felfogni?


nekem egy megbízható, jól ekzelhető autó kell. Ami viszonylag olcsó fenn tartani, nem drága a szervíz.


Lehet, hogy apuci jól ekres és megteheti, hogy vegyen a fiacskájának autót, de nekem kell fenntartanom, nekem kell minden szervízt fizetnem! És ezt 18 éves koromig, több mint egy évig diákmunkából kell leperkálnom.

2020. febr. 10. 14:58
 15/35 A kérdező kommentje:

9-es :D Te drága. szuki és a skoda mióta prémium suv? Teljesen normális hétköznapi autó.


Milyen más autókat ajánlotok amik szintén ilyen normális suv-k? Hasonló árkategóriában. Skoda fullextrás még belefér. De nagyon nem tetszik.

2020. febr. 10. 15:51
 16/35 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul nem is ér meg nekem annyit egy autó amennyi az ára. Ezt rábízom apára. őt bsztassátok.
2020. febr. 10. 15:52
 17/35 anonim ***** válasza:
Akkor játsszd le apucival apuci kicsi fia. :D
2020. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Annyira segítőkészek vagytok de tényleg. A legnagyobb nyugalomban kiírom, hogy hátha van valakinek tapasztalata ezekkel az autókkal, vagy esetleg van-e valami, amit ajánl, erre már azzal kezdik, hogy úú hát 17 éves háát új kocsi aaz fuu de mekkora kamuu. Ha úgy gondolod, hogy kamu akkor miért szólsz hozzá? Értelmes válaszokat várok, hogy ne feleslegesen legyen ennyi pénz elköltve. Ja és nem én vagoyk az egyetlen aki autót kap jogsiszerzésre. RENGETEGEN vannak akik ugyanígy kapnak egy autót, hogy ne kelljen még évekig güriznie egy használt roncsautóért.


Amúgy anyám megtiltotta, hogy bármikor is hsznált autót vegyek én, vagy bárki a családban. Pénzkidobás, és életveszélyes. Semmiből nem telik újat venni...

2020. febr. 10. 16:49
 19/35 anonim ***** válasza:
Hát legalább a felfogásod és a jellemed is jól tükrözi a korod, igaz vannak értelmesebb kivételek. :D
2020. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál, mi a bajod a Vitarával. Mert amit leírtál, azoknak siman megfelel. Csak a kinézettel van bajod? Más írta a Dacia-t, nos a Duster is ez a kategória, az is jó, és elég tag határok között választható a felszereltsége. Ford Kuga az, amit még érdemes megnézned esetleg, bár írtad az olcsó fenntarthatóságot, mint szempontot, ami megint csak a Vitara vagy a Duster felé billenti a mérleget.


Másban, mint SUV gondolkodtál esetleg?

2020. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!