Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért vesznek...

Az emberek miért vesznek francia autókat, amikor köztudott, hogy bizonytalanok? És semmivel sem olcsóbbbak.

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 07:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Abba kéne már végleg hagyni ezt az idióta "franciazast", mert ezen a csonton már tíz évvel ezelőtt sem volt hús! S igen, semmivel sem rosszabbak, mint az agyon dicsért Fauve konszernes társaik. Kb 2006-tol jött a minőségi váltás, akkor mutatták be pl a jelenlegi autómat, a 207-est is, ami az elődjéhez képest egy nagy minőségi ugrás volt. S igen, én azért is választottam a "Pözso"-t, mert én szeretem, ha egy autó dizájnos, jól néz ki, s nem kell minden esetben nagyot asitanom az unalomtol, ha ránézek. Pl VW Polo-k, kb az összes Astra, Skoda-k...
2020. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
39%
Hozzátéve még azt, hogy azért régebben is voltak jól sikerült típusaik, a Peugeot-nal maradva (hiába na, nekem a franciák közül ez a MÁRKA) pl a 405, 406 és 306-os. A 406-os valamelyik internetes autós oldalon egy szavazáson minden idők legszebb "tucat" vagy "tömeg" autoi top 10-be került be. S valóban, nem érdemtelenül. A 306-os dettó.
2020. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy köztudott? :D A német típusoknál pont ugyan annyi betegágy és széria hibás autó van, mint akármelyik másiknál... és jóóóóóóóóóval drágábbak is, mint pl. egy francia.

Elég szétnézni az új autó kínálaton is, milyen nevetséges árakon mozognak a német konszernes autók.

2020. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 D. Brasco ***** válasza:
6%
Farkas P. Azert erdekes egy figura vagy te.....tegnap felteszed itt a provokáló "pözsós" kerdesedet(amit ugy latom mar töröltek azota)amiben ekézed a tipust stb.......majd kiderült,hogy egyebkent neked is az van........most meg itt ölre mész,mikor valaki leirja azt,amit kb te tegnap........
2020. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%
Megjött az eszem, bocsesz, tegnap rosszabb napom volt. Igen, néha elkap a gepszij, mondták is már "páran", hogy néha érdekes arc vagyok.
2020. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

A szomszédomnak egy 306-os Peugeot-ja van és állandóan besz.rik rajta valami, mindig van valami drágán javítható elektromos hibája.

A festékről a lakk meg egyszerűen lehámlik.

Amúgy új kora óta nála van.

2020. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%
Mit értesz azalatt, hogy bizonytalanok a francia autók? Nem tudják eldönteni, hogy jobbra vagy balra kanyarodjanak?
2020. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
16-os hogy érted azt, hogy "bojler fos" kb mind? Mi a konkrét problémád velük? Ezt most nem kötekedesbol kérdezem, csak tisztázni szeretném. A regebbieken az ún cica szemek, vagy az újabbak nem tetszenek? S mi tetszik egy ultra konzervatív mondjuk egyes, kocka orrú Octavia-ban? Vagy a 2001-ben bemutatott kerek lámpás Polo-ban? Divatja múlt megjelenésuek. Egy 207-es mellett nagyon maradinak tűnnek, és nem igaz hogy sokkal jobbak. Az én 207-esemben kevesebb elektronika vany mint az új Suzuki Swift-ben! De amúgy is egy átlagosnál megbízhatóbb típus. Meg alap modell. Vagy nagyon közeledik már Trianon 100. évfordulója és újra meg újra megtaláljuk a jó öreg franciákat? Lehet még nem is ültél francia autóban?
2020. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
17-es az meg nem a 306-os hibája, kb huszon éves autók már, ennyi idos négyes Golfok meg Passatos tulajok tudnának ám mesélni hogy mennyit locsoltak már rá az autójukra, de még mindig van vmi baja! Ha pl a BMW francia gyártó lenne, már régen csődbe ment volna! Mostanra már a német autók, az isten császár német autókkak van a legtöbb baj!
2020. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%
S az is tény, hogy hogy nem, de a P-R-C hajlamosak a legkevésbé a rozsdasodasra, míg az Opelek, Fordok meg a japán istencsaszar Mazda-k, Mitsubishi-k igencsak "szeretnek" porrá rohadni, kicsit sem érdekes mi? Bayerische Müll Wagen-ek meg önmaguktól akár kigyulladnak, akkor mondjuk, mijir éppen az Adriara tartanál a családdal.
2020. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!