Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fedélzeti kamera videó alapján...

Fedélzeti kamera videó alapján büntethet a rendőrség?

Figyelt kérdés

Illetve, hogyan kell nekik eljuttatni a felvételt? E-mail? Milyen további következményekkel jár? Meg kell jelenni, stb...

Álltam a pirosnál, ahogy zöldre váltott indultam de egy BMW-s már utolért lendületből, egyből rám tapadt (hátsó kamera is vette) aztán le is dudált, mert nem tetszett neki hogy nem 2 mp alatt lettem 50-en (khm.. bocs inkább 70-et szeretett volna szerintem a f@.szk@.l@p) úgyhogy gyorsan átment a külső sávba ki előzni de olyan szinten rám húzta a kocsit, hogy kishíján összeért. A fedélzeti kamera meg ezt vette fel. Van értelme elküldeni a videót a rendőrségnek? Kiszabják érte a bírságot? Mondjuk közúti veszélyeztetés miatt. Hm?



2020. febr. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha érdemes, ha nem, én küldeném.

Látszik a rendszám?

Töltsd fel Youtube-ra.

2020. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy látszik, 4K-s kamera vette 😀
2020. febr. 15. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Akkor hajrá.you tube elrettentő példaként és ,ha akarod a rendőrség is.
2020. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Érdemes lenne feljelenteni közúti veszélyeztetésért. A felvétel bizonyíték, bár nem hiteles, de elég nehéz lenne azután letagadnia. Viszont kérd az adataid zárt kezelését, mert ha megtalál a BMW-s, akkor lehet hogy másként áll bosszút.
2020. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érsz el semmit, de bajba sodorhatod magad emiatt ha feltöltöd.


1. Akármilyen fedélzeti kamerás felvétel nem bizonyíték, csak figyelembe vehetik tárgyaláson. Mindez azért, mert hamisíthatóak a felvételek, és szakértő kell hogy megállapítsa, hogy nincsen manipulálva.

2. Ezért a rendőrség sem fog foglalkozni vele.

3. Ha felrakod youtube-ra, a BMW-s akár fel is jelenthet. Nem hiába takarják ki a rendszámokat az ilyen felvételeken.

2020. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. ponthoz, hogy még tisztább legyen:

Ha konkrét balesetet okoz a BMW-s, és továbbhajt, akkor sem teheted nyilvánossá a beazonosítható rendszámát. Hivatalos eljárások alkalmával tilos az ilyen információk közzététele.

2020. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!