Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ukrajnából autót?

Ukrajnából autót?

Figyelt kérdés
Egy régi a vágyam, leginkább érzelmi kötődés, vagyok olyan őrült, hogy kimenjek egy autóért külföldre. Ez a típus régebben itthon is fellelhető volt, mára azonban csak ukrán oldalakon találok belőle eladót. Tartok tőlük egy kicsit, de van alapja a félelemnek, vagy nem olyan rossz népek? Nem vagyok abszolút előítéletes.
2020. febr. 20. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Grúziában vagy Észak-Koreában korrektebbek az eladók.
2020. febr. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy régi AUTÓ a vágyam. Lemaradt
2020. febr. 20. 04:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy 35 éves dízel Mazda 626 a terv.
2020. febr. 20. 04:26
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Bátor terv, de elméletileg nem kivitelezhetetlen.

Ettől függetlenül én azt hiszem megis inkább Nyugat-Európában keresgélnék. Ami most Ukrajnában van, az is mind onnan jött használtan, ki tudja mikor, és az ukrán ridegtartás nem hiszem hogy jót tett az állapotának. Jobb lenne ezt az utolsó, ukrán életszakaszt kihagyni.

Kizártnak tartom hogy mondjuk Németországban egy sem maradt belőle.

2020. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék, például:

[link]

2020. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy itt, Ukrajnaban drágábbak az autók, mint Magyarországon. PL most vettem egy első generációs Skoda Superbet 8500$-ért. 2005ös. Ez átszámítva 2,6 millió forint. Ugyanez az évjárat és motor Magyarországon 1,5 millió forint.
2020. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy abból a típusból szinte Ukrajnában van. De lehet egy Mazda Facebook csopiban megkérdezem. Aztán lehet szerencsével járok. Köszi a válaszokat.
2020. febr. 21. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 megnéztem, annál az eggyel régebbi kéne.
2020. febr. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!