Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson világítás átalakítás?

Simson világítás átalakítás?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem hogy ha egy Simson S51 6V-os 21w-os tekercsét kicserélek egy 12v-os 35w-osra akkor az működni fog? Vagy ki kell cserélnem a kábeleket is vagy valamit?

2020. márc. 3. 12:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ettől sajnos nem lettem okosabb. Nem akksiról akarom üzemeltetni a világítást és tudom hogy kell kicserélni. Az érdekelne, hogy ha kicserélem a 6V-os tekercset 12V-osra, az működik-e vagy mást is ki kell cserélnem?
2020. márc. 3. 15:26
 3/4 anonim válasza:
Elvileg nem, mert többször van és máshogy rátekercselve, a mágnes meg csak forog, és elvileg ha 12voltos tekercset veszel, akkor 12v fog indukálódni a vezetékben(tekercsben) és 35w, ha olyat veszel:)
2020. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve arra irtam, hogy elvileg nem kell mást átalakítani, tehát működni fog, sok sikert, jo motorozást:)
2020. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!