Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kanyarodás után nem teker...

Kanyarodás után nem teker vissza egyenesbe a szervó?

Figyelt kérdés
Van a szervószivattyúnak egy folyamatos "nyígása" hogyha egy helyben tekerem a kormányt, valamint kanyar után betekert kormánynál nem tekeri vissza egyenes helyzetbe a kormányt, hanem marad ott ahol van és nekem kell visszatekernem. Valami nagyon triviális probléma lehet, vagy cserés a szivattyú?

2020. márc. 5. 10:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy álló helyzetben nem fog visszatekerni egyenesbe a kormány, köszönöm szépen..

A szervófolyadék nincs elöregedve, nulláról lett feltöltve új folyadékkal. A kormányösszekötők is vadi újak, így azt is kétlem hogy a gömbfejek szorulnának.

2020. márc. 5. 19:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.


Nem ismerem a képességeidet, lehet, hogy olyan hibát nem veszel észre, amit egy gyakorlott autószerelő igen.

Állítasz valamit, aztán vagy úgy van, vagy nem. Írtad, hogy 0-ról lett feltöltve.

Figyelj, sok sikert a javításhoz!

2020. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is gömbcsuklóra tippelek. De erős, fémes nyikorgás esetén lehet toronycsapágy is. Nekem utóbbi volt 36-on, de nekem a kormányzással a hangadáson túl nem volt probléma.
2020. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!