Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az E-Golfról?

Mi a véleményetek az E-Golfról?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állók és gondolkodtam , hogy mit kéne venni és mivel mostanában egyáltalán nem vezetek nagyon városon kívül csak nagyon max 50 km így gondoltam , hogy elektromos autó jó választás lenne ,mert most egy A4-es Audim van a 2,5 Tdi és igazából nem igen használom ki meg nem is tesz neki jót , hogy elmegyek max 1-2-re és leállítóm. Olyan 15 millióm van erre a célra és szerintem nekem mivel kis távokra használom tökéletes az elektromos autó. Szervizben ha lejár egy ilyenre a garancia mennyibe kerülnek rajta a dolgok illetve milyen lehet a szervíz igénye mondjuk az én 2,5 tdi-m hez képest amin azért volt turbó csere, generátor, adagoló felújítás, vezérmű tengely csere is

2020. márc. 6. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs még olyan rég a kínálatban hogy komoly vélemény legyen róla mint használt kocsiról. Senki sem tudja itt megmondani hogy pl az akksi mennyi idő után fog tönkrememni. Persze van róla gyári adat de az lehet hogy kevés de lehet hogy sok amit írnak élettartamra.

Ha meg magára a vezetésére vagy kíváncsi menj el tesztvezetésre egy márkakereskedésbe.

2020. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Néha én is játszok a gondolattal, hogy ha lenne pénzem mit vennék, ez amolyan álmodozás, utána járok.


Elektromost akkor vegyél ha otthon tudsz tölteni.


Ezek a mostani cuccok még nagyon az elején vannak, akármennyire is csipázom az elektromos autókat biztosan nem ugranék annyit a lépcsőn, Ampera vagy Prius plug ing lenne a választásom akkor ha tudnék otthon tölteni. Ha nem, akkor is mert kicsit drágán, ( mihez képest, anno ingyen volt ahhoz képest drága ) lehet tölteni majd használni a Prius esetében 25 km-t teljesen elektromosan. Nem ugranék akkorát,én, de mint írtam csak álmodozok.

2020. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látatlanba se tetszik az ötlet!
2020. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!