Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yzf r125 vagy Yamaha...

Yamaha yzf r125 vagy Yamaha MT 125?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azon vaccilálok hogy melyik motort válasszam.


180cm magas vagyok. Apukám szerint a Yamaha yzf r125 az nem lenne jó választás kényelem szempontjából főleg egy ilyen magas embernek mint én. De nekem ettől függetlenül ez felé húz a szívem.


A Yamaha Mt 125-el az a problémám hogy gyárilag kevesebb a végsebessége és hogy mivel naked bike ezért ugye nincsen plexije.


Szerintetek kénylemetlen lenne nekem a Yamaha yzf r125? Ti melyiket választanátok? Miért?



2020. márc. 11. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Yzf, az kell neked,,miért?

azért mert az tetszik meked és kész..

2020. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem az yzf tetszik de a faterom szerint nagyon kenylemetlen egy sportmotor főleg egy 180 cm es embernek
2020. márc. 11. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
180 nem olyan magas, nyugodtan vigyed a yzf-et. Az biztos hogy nem lesz olyan kényelmes mint az MT, de nem is ugyanarról szól a két motor.
2020. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És szerintetek olyan 1-2 óra motorozás után nagyon fájna tőle a hásóm? (mert a mostani motorom is egy naked bike es azon nem tul kényelmes az ülés egy 1 orás túra után

2020. márc. 11. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló, mint a naked. Picit kényelmetlenebb a legtöbb esetben a legtöbb embernek.
2020. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked pl,nem tudni mennyire kényelmetlen,azt mindenki akkor tudja meg ha kipróbálja,

178 cm vagyok,Kawa zx10r motorom van,heti 2x járok Miskolc-Bp-Miskolc,egszer állok meg egy cigire,nekem annyira nem kényelmetlen.

De egy Tdm en,biztos job konfort érzet van.

2020. márc. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!