Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumisoknál nem szokás visszaad...

Gumisoknál nem szokás visszaadni a régi gumit, miután felszerelték az újat?

Figyelt kérdés
J Astrámon kicseréltem a téli garnitúrát nyárira. A műhelytől vettem mind a 4 új nyárit, és otthagytam az autóm, amíg felszerelik. A téli gumikat 2018 őszén vettem újonnan, és összesen alig 6000 kilómétert futottak. Alig látszott rajtuk kopás, szinte hibátlanok voltak. Ennek ellenére nem adták vissza a gumisnál, hanem kidobták. Szerintük előre szólnom kellet volna, hogy igényt tartok a régi gumikra. Ez valóban így működik? Szerintem csak átvernek, és eladják másnak a használtat.

2020. márc. 16. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarod mondani, hogy lenyúltak tőled 4 darab hibátlan 6000km-t futott gumit, erre te idejösz panaszkodni a gyakori.hu-ra?


Ezzel az erővel mehetnél panaszkodni a háziorvosodhoz, vagy a sarki zöldségeshez is....... :D

2020. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ilyen nincs....

Nekem is becsomagoltàk volna a régit, ha kellett volna. De az nagyon rossz àllapotù volt. Jobbnak làttam otthagyni.

A Tiedet tuti lenyùlták, menj màr vissza. Nem is értem, hogy nem csaptál rá az asztalra. Minden évben nem vesz senki ùj garnitùrát.

2020. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!