Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tekercs miatt nem lehet...

Tekercs miatt nem lehet gyújtásom?

Figyelt kérdés

Cseréltem már alaplapot jeladóval, tirisztort de még mindig nincs szikra a gépen. Egyedül a gyújtás rendszerben tekercset nem cseréltem. Ha cserélném teljesen ugyanolyan kellene belerakjak?

Amikor csak tirisztort cseréltem egy napig ment a motor de másnap már nem adott szikrát. Meg elég halovány erőtlen szikrája volt de ment a motor.

Babetta 210


2020. márc. 18. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, pont ezzel a hibával. Mint már írtam, inkább eladtam. Ez sajnos gyári típushiba. Talán Szlovákiából rendelj egy komplett gyújtást. Néhányan hagyományos megszakítós gyújtást barkácsoltak, de arról nincs infom. Volt olyan akinek sikerült, és évekig hibátlan volt.

Nagy türelem kell hozzá az biztos. A gyenge szikrás üzemet én sem értettem, de működött(ha beindult)

2020. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!