Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy Yamaha TZR 50....

Kinéztem egy Yamaha TZR 50. Jó első motornak?

Figyelt kérdés

Vizsga előtt állok. Kis korom óta motorozom. Jó lenne “első” motornak?

NemÍrokÉletkortMertLetörölnek/L



2020. márc. 18. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy CVT váltós 50-es robogó sokkal használhatóbb városban. Ezzel a yamahával még pont nem tudsz kimenni országútra, mert oda gyenge.
2020. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem jó elsö motornak. Akarki akarmit is mond teljes mas egy ilyennel kezdeni mint egy robogoval XD. És egyáltlan nem rosszabb vele menni varosba mint egy robival. Sőt szerintem jobb én sose éreztem nehezségnek a váltást se kis motorral se nagymotorral se kocsival . Égyébként kérdező a CVT váltó automata váltót jelent. Csak leforditom az előttem írót aki írhatta volna szerintem egy 13-4 éves lánynak egyertelmübben is XD. Én nem kezdenek a helyedben robogoval. Én se azzal kezdtem. Teljesen más az érzés amikor egy robival mész és amikor egy valtos 50 esel. Azert akarki akarmit is mond. Egy robogost sose néznek annyira motorosnak. Jó egy 50 es kis motorral menő embert se. De jobban elfogadjak . Meg más szemmel néznek rád. Tapasztalatbol tudom. Mert így jobban számitanak rá hogy lesz nagyobb géped is. Sőt így még abban is lehet részed hogy vissza intenek. Vagy intenek neked. Amire robival nem nagy eselyed van. És nekem ez anno 14 évesen nagyon jó érzés volt. Sőt mai napig nagy motorral is jó érzés ha intenek vagy vissza intenek. Mert érzed hogy a motoros társadalom tagja vagy. Tehat én azt ajanlom hogy semmi képpen se robogót vegyél. Én egy Aprilia RS50 el kezdtem.utana egy tuning Derbi Senda Xrace 80 -am volt ami mai napig a garazsban van. Jelenleg pedig egy Husqvarna SM 610-em van . Tehat en azt ajanlom hogy ne robit vegyel. A TZR 50 jo kezdes vagy az RS50 is ami nekem volt.

19/F

2020. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 éves vagy valószínű, és nem törölnék hisz csak szexualitás és azthiszem párkapcsolatok kategóriában van úgymond "korhatár".

Amúgy jól néz ki, Am6-os motor van benne, és annak elég jó híre van. Szerintem ennyi szól mellete. Viszont az ilyen motorok semmire sem jók. Se nem erős, mintha sportmotor lenne, se nem kényelmes/praktikus mint egy szaladgálós motor. Ez csak arra jó hogy 14 éves Pistike menőzzön vele a korosztályának.

Tökéletes első motornak, pont annyira mint a többi 50-es.

Láttam egy kérdést ma hogy aprilia rs/ yamaha tzr, gyanítom te írtad ki. Én inkább az Aprilia rs 50 nagytestvérét, egy rs 125-öt vennék és használnám 50-esként.

Tudom most mindenki azt gondolja hogy ez mennyire szabálytalan, de úgyis eljön majd az idő amikor megunod, és erősebbre vágysz, de a szeretett első motorod szeretnéd megtatartani. Ekkor születnek a kérdések gyakorira hogy le lehet e vizsgáztatni, meg hogy hogyan lehetne tuningolni... Egy a lényeg, a 70-es henger se szabályosabb mint a gyári 125, de legalább a 125-ön a fékek is erősebbek nem csak a motor.

2020. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valtani megtanulsz vele, az tuti.
2020. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

125-ös motor 50-es papírokkal. Ha már egyszer balesetezik akkor már ne csak lábadozzon (nem kívánom) hanem fizesse a bírságot is.

Grat.

2020. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ!
2020. márc. 19. 07:41
 7/7 A kérdező kommentje:
125-ös motor, 50-es papírokkal. Hát... Így sem szeretnek az itteni rendőrök... Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Meg ha Ne adj Isten, baleseteznék, akkor rendesen megráncigálnak.😬
2020. márc. 19. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!