Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első robogónak munkába járásho...

Első robogónak munkába járáshoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy naponta összesen 8 km megtételére, hétfőtől péntekig akár télen is milyen robogó lenne az ideális? :)

B kategóriás jogosítvánnyal, 90%-ban csak egyenes jó állapotú úton és kB 100-180 ezer forintig mennék el. Sajnos egyáltalán nem értek hozzá nézegettem és a Yamaha Aerox típusúak jönnek be kinézetre, esetleg egy ilyen jó választás lenne? Válaszokat előre is köszönöm!



2018. nov. 16. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Napi 8km-re minden robogó rossz választás, illetve éppen ezért minden robogó jó választás. Ilyen rövid távokon, mindegy mit veszel hamar beadja a kulcsot. 8km gondolom nem egybe értendő. De akkor már nem bírom nem megkérdezni, hogy ha egyenes és jó utakon, azaz biztonságos utakon mennél, akkor miért nem egy minőségi bringában gondolkodsz? Ennyi pénzért mindenre jó, örök bringát veszel és felöltözni is könnyebb és olcsóbb hozzá. A bicikli és a robogó közti időkülönbség ilyen távon pár percben mérhető.
2018. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
8 km vicc egy robogóval, amit keresel, az a kerékpár! :)
2018. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4km csak oda?
2018. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az Aerox nagyon jó robogók. Csak ne egy leharcolt darabot vegyél.
2018. nov. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
honda dio, yamaha jog
2018. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4 km oda, 4 km vissza. Biciklizni sajnos nem szeretnék, de ha tényleg nem ajánlott ilyen kevés távra csak a bicikli, akkor maradok a busznál :) köszi a válaszokat
2018. nov. 17. 15:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy Xiaomi MiJia M365 elektromos rollert az még benzint se fogyaszt :D
2018. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az lett végül pont délelőtt adtam le a rendelést :D
2018. nov. 17. 20:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: Te tudod, de 4 km tényleg nem távolság. A buszra időben el kell indulni, majd még a megállóban várni 5-10 percet rá, aztán leszállás után még gyalogolni a melóhelyre. Kb. 20-30 percet csak az elvesz, hogy egyáltalán eljuss és felszállj a buszra és begyalogolj a munkahelyre. Míg kerékpárra felülsz és 10 perc múlva már az ajtóban kopogtatsz. Tudom mit beszélek, mert én pont emiatt váltottam kerékpárra.
2018. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A roller az tuti jó lesz ;)
2018. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!