Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 előtti benzines autó,...

2004 előtti benzines autó, autópályára, kevés fogyasztással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok ilyen kérdést láttam már és sok választ,de ennek ellenére én is szeretnék kérdezni még egyet a vásárlás előtt.

Napi 40 km (heti 6 nap) autópályázásra keresek benzines autót,nem 10 literes fogyasztással. Jelenleg egy bőven 10 felett fogyasztó fordom van,ezt szeretném váltani. Leginkább a régi,15-20 éves autók között nézelődtem. A legtöbbről sajnos nem olvastam jókat,motor hibák,erős rohadások,stb...

Az,hogy kisautó,sedan,vagy kombi,nem igazán számít,de azért érdekelne,hogy szerintetek van -e ilyen kombiból!?

Köszönöm szépen a segítséget!


2020. márc. 21. 15:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:D


Köszönöm szépen a tippeket! Eléggé meggyőzött az astra,ahogy néztem,a vegyes fogyasztása 7-8 liter,ami szerintem már teljesen korrekt. A véletlen műve,de úgy néz ki,hogy a családon belül pont van egy eladó! Hát kíváncsi leszek.

Köszönöm!

2020. márc. 22. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!