Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok ha megláttok...

Mit gondoltok ha megláttok egy 17 éves lányt egy 2015-2016os Mustangban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 17:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Érdeklődtünk egy 2015-2016-os Mustangot vezető 17 éves lánynál, mit szól ahhoz, hogy valaki a gyakorikérdések.hu-n közvélemény kutatást végzett vele kapcsolatban.

Mivel a fiatal hölgy véleménye nem volt szalonképes, így nem publikálható. :D

2020. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
54%
Azon kezdenék gondolkodni, hogy Én miért nem ülök egy több milliós autóban. Lehet, hogy mert az iskolában basztam tanulni és segéd/alja munkás vagyok? Lehet mert az iskolában tanultam, de a személyiségem egy loser és nem tudom magam eladni? Lehet a családi hátterem szar, ami ugyan senkit nem érdekel? Lehet saját magamnak is bemesélem, hogy hülye aki drága kocsit vesz, hogy igazoljam magam, hogy Én nem azért nem veszek mert csöves vagyok, hanem megfontolt? Nem irigykedni kell hanem kezdeni valamit a szaros életeddel és csöndbe maradni.
2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát Kaliforniában rengeteg tizenéves csajt láttam Mustangban,
2020. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

...Persze mind az alapmotoros automataváltós cabrió volt.

Vihogtak benne és valami mű zenét üvöltettek. Egy idő után tök hétköznapi látvány volt.

Sőt, még azt is elhiszem, hogy maguk vették. Sok Youtubeos, tiktokos... influencer csajszi van CA-ban, amivel degeszre keresik magukat.


Itthon kicsit talán érdekesebbnek találnám ezt a szituációt,de nem gondolnék különösebben semmit.

2020. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Arra, hogy vajon ki du.hatja.
2023. jún. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!