Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apám szerint a volkswagen egy...

Apám szerint a volkswagen egy nagy rakás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegesen észlelhető az anyagronlás a Vw konszerneknél(seat,skoda). Miért ne vegyek vw-t, rendes ész érvekkel megtudjátok fogalmazni miért ne?

2020. márc. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Apudnak biztos a Tank t 27 a kedvence olyan volt neki biztos.
2020. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha újat veszel, akkor 5 évig biztos jó lesz. 10+ évest én nem vennék.
2020. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl nagy tapasztalatom nincs autók terén,motoros vagyok.De van egy 19 éves VW Polo Classicom,1.4 benzin,4 éve van nálam,21000 km-ert mentem vele azóta,az olajcseréken kívül egy gyújtrótrafót kellett venni.Ennyi volt az össz kiadás alkatrészre.Volt 2010-2013 között egy Golf 3 1.9tdi,ha jól emlékszem porlasztócsúcsokat cseréltem benne,pedig az az autó amit kapott..bírta a gyűrődést csak mocskosul rohadt a küszöb,sárvédőívek..Tehát én a VW-ről rosszat nem tudok mondani saját tapasztalataim alapján.Apámnak van egy 5 éves Skoda Octaviája,egyelőre csak olajcseréken esett át,semmi más probléma nem volt vele.
2020. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden mai autónál lényegesen észrevehető az anyagromlás...


1990-2000 között volt az autógyártás fellegvára, azóta már az anyagspórolás megy, minnél több haszonnal legyártani az autót.

Már nem 10-20 évekre tervezik őket.

Ahogy felettem írták, 5 évig nem lesz vele gond kb.

2020. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi ideig egy Dacia meg egy Lada is kibirja.
2020. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Irigylem apukádat, ő biztosan a Tudományos Akadémia rendes tagja, és a járműgépészetben ért el tudományos eredményeket. Persze így is bátor kijelentés, de ha ő mondja..


pontosan nem tudom a darabszámot, de talán a 70 milliomodik eladott autónál tartanak.

Ennyi hülye nem lehet.

2020. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

utolsó, van, aki olvas a téma után, nem pedig recskázik a vw emblémára, mint te.


2000 óta valóban egy hulladék, de a többi német se sokkal jobb.

Kevés futás km után magas olajfogyasztás, rengeteg hiba.

Ezek már nem az 1.9tdi-k, az már régen volt.

2020. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__74..


Kár hogy aki ezt írta már nem aktív :D :D

2020. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es. Kollégám 120 kilométerről jár dolgozni. Passattal. 6 éve van a cégnél. Amikor jött akkor sem volt új az autó. Nem hellottam hogy lerohadt volna. Az az autó megjárta a Hold Föld távot oda vissza.

Majd ha apuci 2 év múlva megveszi Fritz-től egy nepperen keresztül 180.000 kilométerrel, akkor valószínűleg egy ócska széteső autó lesz

2020. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!