Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen élmény autót javasoltok...

Milyen élmény autót javasoltok kettő és fél millió forintig?

Figyelt kérdés
Kifejtős kérdés, jöhetnek a novellák és én bármit is elolvasok, hiszen ez egy nehéz kérdés.
2020. márc. 24. 20:28
1 2 3 4
 11/33 robi1980 válasza:
0%
Két és fél millió forintig az az élmény, mikor végre kiszállhatsz a kocsiból... :D
2020. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Seat leon Cupra/Fr 1M,Seat Ibiza Cupra 6l diesel/benzin, Opel Corsa Opc, Peugeot 206 Rc,Honda Civic Type R(ufó előtti), Renault Clio Rs, Abarth Grande Punto, Ford Focus St170(ebből már alig kapni épp állapotút),Még van egy pár de ezek a fenntarthatobak relativ kis turbós motoral.
2020. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ja és a Prince motoros 1.6 turbókat és a tfsi vw-t felejsd el azok gyárilag szarok.
2020. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Barnabas333 ***** válasza:
68%
Mx5. És aki azt hiszi télen nem jó, nagyon jó a fűtése.
2020. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 tothp ***** válasza:
52%
Attól függ, milyen élményre vágysz. Nekem a Suzuki Jimny jött be.
2020. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%

Sok minden hiányzik egy jó ajánlathoz:


1) Mi neked az élményautó? Egy könnyű, fürge kis sportkocsi? Egy terepjáró, amivel mindenen átmész? Esetleg egy veterán?

2) Számít a szervizköltség?


Ha a legtöbb emberhez hasonlóan egy kis sportkocsit szeretnél 2,5-ért, akkor azért vannak opciók.


Mazda MX-5: Mindenki ezt ajánlja, mert jó. Gyenge, nem fogsz vele kúpolgatni egyenesben, de kanyarban, szerpentineken visszaad mindent, amit hiányolsz erőben. Nekem volt, én nem voltam annyira oda érte, de tény, hogy sokan imádják, mert nagyon fürge kis kocsi, élvezetes vele kanyarogni.


BMW 3 E46: ennyiért már kaphatsz akár szép állapotú 328i-330i kupét vagy kabriót is. Facelift utániakat érdemes keresni - a fl előttieken gyakori a hátsó híd repedése erős motorral szerelt modellekben.

Sokan utálják a BMW-t, de BMW E36 tulajként mondom: a tulajokat lehet utálni, az autókkal semmi baj nincs, ha jól tartják őket. Szervizigényesek, igen, kell velük foglalkozni, de meghálálják, és a sorhatos benzinmotorok olyan járáskultúrát és hangot tudnak, amit ma ebben az ársávban semmi, de még feljebb sem sokan. És ez egy használható, teljes értékű autó. Az MX-5 nem igazán az.


Ha a régebbieket szereted, E36-ot is nézhetsz, abból ennyiért már tényleg a legtetejéről tudsz válogatni.


Valamilyen hot hatch, ahogy a #12-es is írta, szintén jó lehet, én annyira nem vagyok oda értük, de ettől függetlenül azt is sokan szeretik.


Úgyis szubjektív döntés lesz, de én biztosan a BMW-t venném a helyedben, ha van arra kereted, hogy évi akár 2-300 ezreket ráköltsd szervizre - ugyanis sajnos a futóműveiket a magyar utak megeszik, és egyébként is koros vasak már.

2020. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
32%

látom sok itt az mx5 javaslat... Ha nem akarsz szívni a rozsdával, akkor felejtős!

Kis Merci SLK vagy Audi TT, merőben más liga!

Nincs ember akinek nem tetszenek és minőségi.

Mercinél és Audinál is van rozsda, bár ha ennyiért akarsz élmény autót, akkor ezzel számolni kell.

2020. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
#17 2.5 milkáért már van NC MX-5 is, ami nem hajlamos már a rozsdára.
2020. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
#17, nekem például a TT nem tetszik. És a barátnőmnek sem (az egyik rokonunknak lett egy 1.8-as turbós, erős, meg minden, de olyan steril, hogy nem tudom, mi ebben a jó). Na tessék, mégis van...
2020. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%

Steril ?

Ugyan mi benne steril ?

Hogy 20 évesen még mindig nem zörögnek a dolgok benne vagy az hogy beleülsz és márványtömb effektusod van?!

2020. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!