Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen élmény autót javasoltok...

Milyen élmény autót javasoltok kettő és fél millió forintig?

Figyelt kérdés
Kifejtős kérdés, jöhetnek a novellák és én bármit is elolvasok, hiszen ez egy nehéz kérdés.
2020. márc. 24. 20:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%

#20, te miről beszélsz? Márványtömb effektus? Na ne röhögtess. Ugyanaz a VW konszernbeli minőség van benne, mint akármelyik másik korabeli termékükben.


Nincs elegendő visszajelzés arról, hogy mi történik az úton. Tolja az orrát, a quattro is, mert amit én vezettem, az az volt. Nincs vérpezsdítő hangja ezzel a motorral (a 225 lovas 1.8-as turbó), a V6-tal pedig még inkább orrnehéz, alapjáraton is quattro hajtással 60:40 arányban oszlik el a tömeg, ami egyáltalán nem ideális.


Ne is haragudj, de dobogókőnél megkergettük egymást, nekem egy gyengébb és öregebb BMW E36 328i-m van, ráadásul kabrió, tehát még nehezebb is, a nagy TT mégis elég rendesen eltűnt a visszapillantóban a harmadik kanyar után. Pedig nem vagyok Colin McRae meg Hamilton sem, és az autóm nincs felspécizve, csak egy jó állapotú gyári példány.


Ha neked TT-d van, és szereted, azzal semmi gond nincsen, kinek mi tetszik, az én autómat sokan vallásból rühellik, mégsem haragszom rájuk, mert van mit utálni rajta. Viszont a TT az egy steril autó, a legtöbb Volkswagen konszern termékkel együtt. Ez van. Ha te nem érzed annak, akkor nem ültél még igazán élvezetes sportkocsiban.

2020. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
#20, ja, egyébként tökéletesen körülírtad a steril autó jellemzőit. Márványtömb (még ha ez elég erős túlzás is), nem zörög... ezek azok a dolgok, amit egy Volkswagen Golftól elvár valaki. Csak itt most nem Golfot keresünk. Hanem sportkocsit. Ami a TT-től elég messze áll. A TT egy sportOS autó, ami a Golf IV padlólemezére és technikájára épül. Nem sportkocsi. Kész.
2020. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

"Csak itt most nem Golfot keresünk. Hanem sportkocsit."


Az Mx5 aztán k***ra sportkocsi :D

2020. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Trabant OT-s rendszámmal. Trabantba szállni élvezet! Azzal legalább nem kell rettegni, hogy gyorshajtás miatt megbüntetnek! :)
2020. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Megpróbálok olyat írni, amit még senki se.


Sokan nem szeretik, pedig biztos jó autó, az ep3 Honda civic, viszont ritkan van hirdetés.


Ha a szervízköltség nem akadály, akkor egy subaru impreza eset.eg, de a wrx ek már 2.5-3 millió kózött vannak. Szerintem egy sima imprezából egy jó állapotú tökéletes élményautó. 4kerekes, ezért a terepen elmegy, dinamikus, de talán a legfőbb érv mellette a hangja. Annak a 4hengeres boxermotornak van az egyik legjobb hangja.


Ez a saját véleményem. Nézz az interneten videókat. Millió van belőlük. Ajánlom a donut media,és a Bladed Angel youtube csatornát

2020. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Barnabas333 ***** válasza:
23as néztem egy angliai autós műsort ahol a világ 10 legjobb sport szabadidő autóját mutatták be. A Porsche után az mx-5 lett a második. De ők biztos hülyék és nem értenek hozzá...
2020. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

#26

Így van, az angolok abszolút nem értenek az autókhoz.

Inkább maradjanak a tejes teánál, fene az ízlésüket.

2020. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=ieIejkinKhg

Ennek a videónak az elején van az igazság! (*első 30 mp)

2020. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mazda Mx-5, Crysler 300C, Cadillac összes típusa :D
2020. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%

#23

Nem sportkocst, hanem élményautót keres. A kettő nem ugyanaz. Olyat, amit élvezet vezetni, és az mx5 ilyen.

2020. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!