Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Parkolási sérüléseket érdemes egyből javítani a lökhárítón?

Kezdő vezető vagyok, nem nagy dologra gondolok, csak már van 1-2 pici, pár mm horzsolás.

márc. 26. 16:48  Privát üzenet  

A válaszok

Neked kell tudni.

Mennyire zavar a horzsolás, és mennyire zavarna, ha a javítás után két nappal ismét lehorzsolnád?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 26. 16:58 Privát üzenet
műanyag lökhárítón nem kell rögtön javítani

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 26. 17:03 Privát üzenet
Illetve függ attól is, hogy hol parkolsz amúgy. Én utcán szoktam, és eddig 1 karc tartozik hozzám, kb 15 másik sérülés meg random gyökerekhez, akik nem képesek parkolni. Úgyhogy én már elengedtem. A következő kocsimat akkor fogom megvenni, ha lesz garázsom.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 26. 17:05 Privát üzenet
15 éves autóm van, ebből 9 éve van nálam. Első saját autóm, legtöbbet Budapesten közlekedek vele, de szerencsére eddig egy horzsolást sem sikerült szerezni rá. Pár apró kavicsfelverődés sajnos van az első lökhárítón, de az kivédhetetlen. Azt ilyen ecsetelővel szoktam javítani. Sajnos nem az igazi, közelről meglátszik. Egy kicsit zavar. De mivel egy gyári új lökhárító, díszlécek, betétek és minden más átrakható sallang nélkül 136.000Ft + fényezés + szerelés, marad ilyen. 200e-t nekem nem ér annak a pár pöttynek az eltüntetése, ami lehet hogy már a hazafelé vezető úton nem lesz makulátlan. Utángyártott, olcsóbb távol-keletit nem szeretnék felrakni. Hátsón szerencsére még csak hajszálkarc sincs.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 26. 17:07 Privát üzenet
U.i.: Nekem van garázsom. Munkahelyemen is szerencsére zárt udvar van, nem kell utcán, közterületen pakolni. Bevásárlóközpontokban is elmegyek a lehető legtávolabbi sarokba, ahol már nem parkol senki. Nem érdekel, ha 2 percet gyalogolnom kell.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 17:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék venni egy erősebb, sportosabb autót, ez egy régebbi vágyam. Találtam egy olyat ami megfelelne nekem de nem tudom érdemes e megvenni. Szerintetek?
Szeretnék egy erősebb, sportosabb kocsit és találtam is egyet ami megtetszett. Érdemes erre a példánya hajtanom? (infók lent)
Melyik benzint érdemes tankolni és melyik kút a legjobb ár-érték arányban?
Gyógytornára érdemes elmenni apróbb ízületi panaszokkal? Mi a módja, hogy történik, nem okoznak sérüléseket?
Szerintetek hány Spinning edzés-re érdemes elmenni, ha nem akarok kiégni és sérüléseket?
Milyen erős a karbon szálas vipera érdemes-e megvásárolni, önvédelmi célra? Tehát mennyire bírja a mechanikai sérüléseket? Nem szeretek már különféle husángokkal, vas rudakkal,...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!