Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolási sérüléseket érdemes...

Parkolási sérüléseket érdemes egyből javítani a lökhárítón?

Figyelt kérdés
Kezdő vezető vagyok, nem nagy dologra gondolok, csak már van 1-2 pici, pár mm horzsolás.
2020. márc. 26. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni.

Mennyire zavar a horzsolás, és mennyire zavarna, ha a javítás után két nappal ismét lehorzsolnád?

2020. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
műanyag lökhárítón nem kell rögtön javítani
2020. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve függ attól is, hogy hol parkolsz amúgy. Én utcán szoktam, és eddig 1 karc tartozik hozzám, kb 15 másik sérülés meg random gyökerekhez, akik nem képesek parkolni. Úgyhogy én már elengedtem. A következő kocsimat akkor fogom megvenni, ha lesz garázsom.
2020. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éves autóm van, ebből 9 éve van nálam. Első saját autóm, legtöbbet Budapesten közlekedek vele, de szerencsére eddig egy horzsolást sem sikerült szerezni rá. Pár apró kavicsfelverődés sajnos van az első lökhárítón, de az kivédhetetlen. Azt ilyen ecsetelővel szoktam javítani. Sajnos nem az igazi, közelről meglátszik. Egy kicsit zavar. De mivel egy gyári új lökhárító, díszlécek, betétek és minden más átrakható sallang nélkül 136.000Ft + fényezés + szerelés, marad ilyen. 200e-t nekem nem ér annak a pár pöttynek az eltüntetése, ami lehet hogy már a hazafelé vezető úton nem lesz makulátlan. Utángyártott, olcsóbb távol-keletit nem szeretnék felrakni. Hátsón szerencsére még csak hajszálkarc sincs.
2020. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
U.i.: Nekem van garázsom. Munkahelyemen is szerencsére zárt udvar van, nem kell utcán, közterületen pakolni. Bevásárlóközpontokban is elmegyek a lehető legtávolabbi sarokba, ahol már nem parkol senki. Nem érdekel, ha 2 percet gyalogolnom kell.
2020. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!