Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek hány Spinning...

Szerintetek hány Spinning edzés-re érdemes elmenni, ha nem akarok kiégni és sérüléseket?

Figyelt kérdés

Edzettségi szintem:

kb. 5-8 km-t tudok egyhuzamban lefutni

40 km-t kb 1 óra 50 perc körül tudok letekrni sík terepen



#spinning #kerékpár edzés
2017. márc. 4. 20:51
 1/5 Krisz85 ***** válasza:

na ez látod jó kérdés, heti 6 óra edzés azért nem árana vagy legalább 5 hogy szinten maradj ha csak a bringára koncentrálsz, de ez soktényezős,


de spinningelhetsz akrámyennit kerékpáron csak kerékpározástól fogsz fejlődni ég és föld a kettő, télen jó, de itt a szezon, bringára fel!!!

2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Futás és szabadtéri tekerés mellett szerintem a hat óra sok lenne, ha már elég edzett leszel, akkor érdemes lehet emelni (akár az alkalmat, akár dupla órákra menni a héten egyszer).


A "kinti" tekerés nyilván élvezetesebb, de egy jó spinning óra semmivel sem kevésbé hatékony.

2017. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
ezt nagyon rosszul látod, látszik, hogy nem bringáztál versenyszerűen, nem írnál ilyen "okosságot" teljesen másképp és máshogy edz egy keérkpáros edzés, mint egy spinning... csak a laikusoknak hasonló a kettő.
2017. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem versenybringás vagyok/akarok lenni. Csak szeretnék kicsit sportolni a szabadidőmben.
2017. márc. 7. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván amatőr szinten érdekes ez, és természetesen máshogy edz egy amatőr és máshogy egy versenysportoló.
2017. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!