Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibákat keressek egy...

Milyen hibákat keressek egy Mazda 323f bg-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vennék egyet. Minnél jobb állapotút, max 500k értékben, de eddig a legdrágább, amit láttam 400ért volt fent, amúgy 3 éve nézegetem őket és általában a legdrágábbak 250k-ért vannak fent. Mivel régi és rohad, vágom. Sárvédőknél, ajtóknál.

Na de ha ki megyek megnézni, mire figyeljek szerintetek? Mik a tapasztalatok?

Azt olvastam ilyen kis tömítőgyűrűk stb. is tönkre mennek bennük, elöregszenek. Miket nézzek meg a motortérben? Ha vezetem, akkor mire figyeljek, hogyan teszteljem? (Vezetek már pár éve, szóval tudom milyen jó gépeket vezetni, régi Swiftől új Sportageig mindent vezettem már, de azért hátha tudtok újat mondani.) Nem vagyok túl nagy autószakértő, laikus vagyok, ezért kérdem. Offokat nem kérek, köszi :)



2020. márc. 30. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha találsz is megfelelőt..... az alkatrészbeszerzés necces lesz :D


Vagy nem lesz hozzá utángyártott vagy a bontottat is hónapokig kell kergetni.

2020. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahh vagom sajna, csak azt nem mit kéne nézni, mint írtam fentebb :D De azért köszi! Igazad van, vágom :/ Most volt fent egy gép 400k-ért, az jó állapotúnak tűnt, csak mivel analfabéta vagyok kocsikban nem ugrottam rá és 3 nap alatt el is tűnt. Abban reménykedem, hogy csak elévült a hirdetés, mert tudom, hogy már régebb is láttam, de lehet nem ugyan az volt a tulaj. Amúgy kb csak hulladékok vannak fent sajna.


A végén még kénytelen leszek HONDA PRELUDra (abból is amelyik nem bukólámpás, mert abból meg nem tetszik az) váltani. Pedig azt csak utána tettem volna, azt pár évig használni aztán vmi normális kocsit... Ember tervez...

2020. márc. 30. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Google: mazda 323f bg hibák v típushibák

Népítélet, stb.

2020. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük 3-as, nélküled sosem jövünk rá! :)...

Hozzáértő segítőkész ember válasza volt várható, nem véletlen a kérdés, szakszerű válasz. Azelső legalább normális és igaz és kapcsolódó kommentet tolt te arrogáns. Na m1.

2020. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!