Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a pénz nem lenne akadály,...

Ha a pénz nem lenne akadály, "merhető" egy ilyen autót venni néhány évesen? ( Pontosabban szólva: alkatrész elnemlátottság miatt bevállalható (mégis) egy ilyen SUV? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott a GL-Osztály, vagy az X5, de azok olyan csúnyák, kívül, és főleg belül - pláne ehhez képest!


.


Elképesztően igényes lett a beltere! És kívülről is szép, kolosszális méretei ellenére. Vége egy gyönyörű belterű amerikai! Annyira tetszik! :))


Itt a fényképgyűjtemény:


Beltér:


(Bármely színárnyalatban elfogadnám!)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Külső (Ez már kevésbé érdekel, hiszen minden SUV kocka, de ő legalább nem csúnya, mint a régi Q7-es.)


[link]


[link]


[link]


[link]


.

.

.


"Már eleve a felső tízezer vásárolja ezeket a városi terepjárókat, de most a gyártó tovább maxolta a pompát."


"Persze ez egy Lincoln Navigator esetében ez hatványosan igaz, hiszen itt már az alap is elég ütős."


[link]



2020. márc. 31. 21:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Anyagi rész érdekelt."


Nem az anyagi rész érdekelt, de nem másolom be újra miért nem. Már többszörösen leírtam. :)


De nincs semmi gond, azt hittem ami számomra teljességgel magától értetődő, az másnak is az lesz. Sorry mégegyszer. :)


.


Mások - amerikai autó témában tapasztaltabbak - azért még írjanak! Ne fogjátok vissza magatokat, érdekel minden használható válasz! :)

2020. márc. 31. 22:27
 12/22 anonim ***** válasza:
Alkatrész az olyan dolog hogy 2020-at írunk, jóformán bármi itt van a Föld másik feléről is egy héten belül.
2020. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nem tűnik olyan nagyon rossznak... Ez tényleg így lehet?
2020. márc. 31. 22:33
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

semi gond, feltalálták a repülőt és a postát..

lazán hozatsz alkatrészt, és mivel ez egy ford, sokminden van hozzá olcsón.


rákerestem: első hátsó fékbetét garnitúra 42e ft, mert most nagyon rossz a forint.. 1 hét alatt megjön, 15e ft plusz, 60e ft alatt megvan.


nem akarlak megbántani de 60ért egy dacia dusterhez se igazán kapsz gyári eredeti garnitúra betétet, így tulajdonképpen nincsenek nagy csodák.


szóval sima ford, hajrá, vehető.

2020. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Huhh, köszönöm nektek, még így is sokat segítettetek nekem, ment a zöld! :)


"De 60-ért egy dacia dusterhez se igazán kapsz gyári eredeti garnitúra betétet, így tulajdonképpen nincsenek nagy csodák."


Ez való igaz! Hát még egy Mercedes-Benz-hez, vagy egy Jaguárhoz, ott kezdenek elszállni rendesen az alkatrész árak.


Ha ez pedig csak ennyi, még a silány forint mellett is csupán ennyi, ez (számomra legalábbis) nagyon jó hír! Kösz!

2020. márc. 31. 22:41
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha penz nem akadaly akkor vedd meg ha ilyet szeretnel.

En kint elek Amerikaban es szivesen vennek ilyet ha lenne ra penzem.

Amerikai autok nem a legmegbizhatobbak,ezzel szamolni kell.

Lincoln nem is a fitalok autoja szoval en furan neznek ki benne. Altalaban 50-es, vagy annal idosebbeket latok Lincolnnnal es meglepo modon tobb no vezet ilyen kategoriaju autot mint ferfi. Legalabbis ahogy en eszrevettem.

2020. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt mindenki hogy annyira drága fenntartani egy amerikai autót?

Annyi a hátránya hogy várni kell az alkatrészre és itthon drága lesz tankolni.

Úgy csinálnak az emberek mintha minden nap tönkremenne rajta valami...

Egy új(abb) autóval évekig gond nélkül lehet autózni, a kötelezők cseréjével természetesen.

Sokat vagyok kint, van némi tapasztalatom.

2020. ápr. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Miért hiszi azt mindenki hogy annyira drága fenntartani egy amerikai autót?


Annyi a hátránya hogy várni kell az alkatrészre és itthon drága lesz tankolni."


Meg is válaszoltad magadnak. Amcsiknál most néztem 2 dollár körül van 1 gallon, magyarul durván 150Ft/liter, ami még a mostani rekord alacsony árnak is csak a fele.


Magyarul jóformán dupla annyiért lehet itt tankolni - és most ne menjünk bele az átlagfizetések különbségébe - így már igazán nem mindegy, hogy 8 vagy 16 liter az átlag.

2020. ápr. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Máshogy számolva, amcsi 16 literes fogyasztásnál átszámolva 8 dollár tehát 2400Ft-ot fizet, hazai kúton tankolva 4800-at, enyhén szólva nem mindegy, ha dupla annyi lenne az ára lehet még usa ban is meggondolnák mit használnak.
2020. ápr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja, ráadásul nem megy ez el 16 literrel sehova. De mint írta, a pénz nem számít.
2020. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!