Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a pénz nem lenne akadály,...

Ha a pénz nem lenne akadály, "merhető" egy ilyen autót venni néhány évesen? ( Pontosabban szólva: alkatrész elnemlátottság miatt bevállalható (mégis) egy ilyen SUV? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ott a GL-Osztály, vagy az X5, de azok olyan csúnyák, kívül, és főleg belül - pláne ehhez képest!


.


Elképesztően igényes lett a beltere! És kívülről is szép, kolosszális méretei ellenére. Vége egy gyönyörű belterű amerikai! Annyira tetszik! :))


Itt a fényképgyűjtemény:


Beltér:


(Bármely színárnyalatban elfogadnám!)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Külső (Ez már kevésbé érdekel, hiszen minden SUV kocka, de ő legalább nem csúnya, mint a régi Q7-es.)


[link]


[link]


[link]


[link]


.

.

.


"Már eleve a felső tízezer vásárolja ezeket a városi terepjárókat, de most a gyártó tovább maxolta a pompát."


"Persze ez egy Lincoln Navigator esetében ez hatványosan igaz, hiszen itt már az alap is elég ütős."


[link]



2020. márc. 31. 21:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem az vesz ilyen autót, akinek számít a tankolás. Meg a fenntartás. Ez már az a kategória, ahol tökmindegy. Egy 3 éves amerikai (meg úgy általában bármilyen) autónak meg olyan komoly gondjai nem lehetnek még...


Azt mondtad az anyagiak nem számítanak, ezen lépjünk túl.


Én amin előbb aggódnék, az a mérete. Láttál már ilyet élőben? Egyáltalán nem a magyar utakra, parkolókra lett méretezve. Szerintem vannak olyan mélygarázsok, ahol nem tudsz vele befordulni... Vagy egy McDrive-ba. Vagy egy egyirányú Pesti utcán, ahol személyautóval alig férsz el, és srégen parkolnak. Én ezért nem vennék ilyenet. B$zott nagyok.


Ha ez téged nem zavar, akkor vedd meg, nyugodtan. Nem lesz vele több baj, mint bármi mással. Annyi, hogy itthon valszeg nem tud minden falusi szerelő hozzászagolni, meg szerintem alkatrész se lesz itt máról holnapra. Ha ezeken felül tudsz kerekedni, vedd meg.

2020. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Pinger válasza:
Ha le se ér a lábad a gázpedálig?
2020. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!