Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veterán korú autok közül mi...

Veterán korú autok közül mi az ami nem hosszú évekre de rövidebb 1-2 évre hasznalhato? Tapasztalat is jöhet

Figyelt kérdés
A 2es golfot mondták idáig

2020. ápr. 3. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint mire használható?
2020. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azokra egyre többet kell költeni, én sajnálnék ilyen korú autót 1-2 év alatt ronggyá hajtani és utána kidobni (ha amúgy jó állapotú).

De hogy hasznos legyen: Az F Astra, A Vectra, régi Swift, Golf III-nak vannak már 30 év körüli példányai...

2020. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem dobnam el utana ot-ztatnám sztem es nem hajtanám szarrá mert cserélném az alkatrészeket benne időben szoval nem ilyen suzukit vagy astrat keresek
2020. ápr. 3. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahoz, hogy OT-n átmenjen patikának kell lennie. Az meg egyrészt rohadt sok pénz lesz, másrészt rettenetesen nehéz ilyen szép régi autókat találni a piacon.
2020. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ráadásul az ha 1-2 év múlva OT-rendszámosítani szeretnéd, akkor azt pont, hogy nem nagyon kéne hajtani, hanem őrizni, csinosítgatni, szépíteni, megcsináltatni rajta azokat amiket kell, stb.

Ha mindenképp ez a célod, akkor vegyél egy ilyet, meg vegyél mellé egy kevésbé jó állapotút amit "hajtani" szeretnél, max később jó lesz donornak az OT-hoz.

2020. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz, de felénk nincsenek hosszabb vagy rövidebb évek. Mindegyik 12 hónapból áll.


Volt a családban veterán autó, használtuk évekig. Volt amit javítani lehetett rajta, volt amit cserélni kellett.


Szóval nem értem a kérdést. :O

2020. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó arra gondolok hogy melyikek azok a típusok amit még fent lehet tartani pl alkatrészben van ellátás meg még közlekedésre is alkalmas pl a kacsa ennek nem felel meg de mi igen?
2020. ápr. 3. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nehéz bármit írni mert a legnagyobb gondkt nem feltétlen a cserélhető/javítható alkatrészek ellátotsága jelenti, hanem, hogy maga az autó váza/kasztnija mennyire van egyben. Mert lakatost nem biztos, hogy fogsz találni aki megcsinálja, ha meg be is vállalja olyan összeget mond, hogy behalsz. Szóval hiába írok típust ha abból lehet nem találsz épkézláb példányt és beszívod vele
2020. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25-30 éves autóknál pedig lehetlen előre megmondani mit találhatsz a piacon ami szerkezetileg egyben van! Mert lehetett egy autó eredetileg akármilyen masszív, jól összerakott, ennyi idősen már bárhol szanaszét lehet rohadva.
2020. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lakatos az van itt falun meg autó szerelő is és nyilvan oylat viszek magammal aki ért hozzá
2020. ápr. 3. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!