Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár a főnököm suzukival?

Miért jár a főnököm suzukival?

Figyelt kérdés
Főnök, falusi boltban sokat utazik, de egy suzukija van egyaltalan nen illik hozza havi 500-at keres meg meg csurran cseppen neki miért nem vesz BMW-t? Auto full extra ulesfutessel minden 2006 os suzijs van én szegyellnem

2020. ápr. 3. 17:45
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, ez valóban jó érv ;)
2020. ápr. 3. 21:38
 32/43 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, én meg 207-essel járok, de abszolút nem erdekel, érdekelne, ha vki/vkik elkezdenenek "xar franciazni", mert egyrészt nálam ez az autó bizonyított megbizhatosagbol, másrészt nekem első szempont volt a hátam miatt a kényelem. Egyébként meg egy 2006-os Swift egy teljesen vállalható, super kis autó, ez már nem "az" a Suzuki. Ami, mármint a "régi" Swift is egy rendkívül megbízható, igenis vállalható, jó értelemben vett igénytelen, nagyon olcsón fenntartható gép. Ennyi kb.
2020. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
69%

Sokan írjátok, hogy biztos nagy háza van meg másra költ, befektet. stb...

500 ezres fizetesből 30 év alatt nagy ház?? Én 40 vagyok, havi 1 millio körül keresek, de így sem érzem, hogy annyi pénzem lenne, hogy sosem fogy el. Most építkezem és így is kell felvennem hitelt. Óriási drága mimden. 500 ezres fizetésből nem kell BMW t venni, mert újat nem tud, a használtat meg szervizelheti bőven és elmegy rá a pénz. A ház meg kb 50 milliónál kezdődik, ami jó helyen van és nagyobb.

2020. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
28%
Végül is azt vette biztos amelyeket szereti.
2020. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%

Faterom 62éves, 500ezernél jóval többet keres, és egy 2017es Vitarája van. De azt kp-ra vette. Hibátlan autó, a büdös életbe nem lesz semmi baja. A Vitara árából vehetett volna egy 10éves 5öst vagy 7eset, amire évente ráboríthatna minimum 500ezret. Évente 3x utaznak külföldre édesanyámmal, ebből 1 tengerentúl, 2 Európa.


Érted mire célzok a szüleimmel? Van akinek nem az a fontos, hogy az ülés masszírozza a pitsáját vezetés közben, a csóró beosztottjai pedig irigykedjenek, hanem az, hogy a kedvesét hétvégén ne a sarki gyros büfébe vigye, hanem egy római trattoriába a tengerparton.

2020. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

33,33,34,35 Köszönöm szépen nektek.

35! Értem mire gondolsz és igen, telhjesen igazad van .


Kedves

2020. ápr. 4. 19:29
 37/43 anonim ***** válasza:
50%
Nem az autó teszi az embert....
2020. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Köszönöm aváalszaitokat, nagyon jól látjátok a helyzetet és mindenkinek igaza volt. Mindenkit zölddel étékeltem.


Ma a főnökömmel ebédeltem, és rákérdeztem, hogy venni akarok én is egy ilyet m i a véelménye ill van e masik kocsija is stb. A Szám tártva maradt, amikor kajálás után kinyitotta a swiift ajtaját, félbőr űlések, ülésfűtés 1.5 full extra felszereltség autómata váltó, minden benne van és gyönyörű állapotban van az autó :O

Régen volt egy barátnője, neki vette, de a csaj 5-ére sme tudott levizsgázni igy kénytelen volt beleülni és nagyon megtetszett neki, azóta városban ezzel jár. :D

Egy 26 éves úrról beszélünk, aki világ életebe mindenhova protekcióval került be, volt h havi 3 misit is hazavitt Audi A8 a egyszer az erdő közepén cserben hagyta, térerő sme volt h segitseget hívjon :D Mercik szerinte már 4-5 éves koruktól rózsdásodnak rohannak, a bmw-k meg szarok, alfája is volt merci bmw audibol összes tipust vezette alfákat betegágynak hivja...Van egy merci terepjárója is de ezt cska hosszu utakra használja mivel dízel. Gyönyörű nagy háza van, amin van hitel. De már a végét nyögi. Nem érzi úgy, hogy ezt az autót cserélni kéne és ez az autó még sosem hagyta cserben , volt olyan BMW-je amire milliókat költött és csak nem lett jó..:/ Szerinte ez az autó a világból is kimegy.


Kedves 7! Eleinte nem értettem, hogy miért irsz ilyen bántó dolgot, de most h a főnökömmel is beszéltem megértettem, hogy ő miért keres 500-at, igazad volt. Mert az első millióit cégekbe fektette, mega meglévő vállalkozásaiba és ő járt ezzel a suzukival :D Szóval nem hüylesegre pl nagy autóra költött, mostmár értelek, külön köszi.


Amúgy főnököm meselte, hogy balatonon neki ment el az egész szemelyzete kulfoldre :D sok autót eladott :D nehez is volt talpra állni ;)

2020. ápr. 4. 19:39
 39/43 anonim válasza:
56%
Mindez a főnököd 26 éves koráig? Tele volt cégekkel, befektetésekkel, Mercedessel, ami 5 evesen rohad? (Teljes badarság,nem rohad) Audi A8 stb?? Most meg egy falusi kisbolt vezetője? Szerintem nagy dumas a te főnököd. :)) Most 26 éves, tehát a havi 3 milliot 20-26 eves kora kozott kellett keresni. Amennyiben főiskolas volt, akkor 22-23 eves koraban vegzett. En mivel üzletember vagyok 20 eve sok sikersztorit hallottam, de egyik sem így indult. Zöldfülűként 3 millios fizu. Amennyiben annyit keresett tetelezzuk fel, akkor meg ritka balek, ha utana egy falusi kisboltban üzletvezeto 500 ezerert. Nekem magaban a kisbolt vezetőjekent is erősnek tűnik az 500 ezer. A tulajdonosok örülni szoktak a kb annyi tiszta megmaradt nyeresegnek. Szeintem hantás a főnököd, de nekem teljesen mindegy. :)
2020. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Köszi :D :D :D Azt mondják a kollégák, hogy valami nagy cégnél dolgozott amellett volt vállalkozása is és az valamiért onnan vagy kirúgták vagy nem tudom :D és így került ide :D


Az viszont tény, hogy nagyon nagy dumás a főnököm :D

2020. ápr. 5. 00:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!