Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezetést el lehet felejteni?

A vezetést el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve vezettem autót utoljára. Emiatt lehet teljesen nulláról fogok kezdeni, ha megint vezetnék? Van jogsim.

2020. ápr. 8. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
0-ról semmikép, max bele kell jönnöd megint. De majd előjönnek a dolgok szépen, főleg ha előtte jól ment.
2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én oktatóm azt mondja mindig, hogy olyan mint a biciklizés. Amit tudsz, nem felejted el.

Max annyi lehet, hogy párszor lefulladsz vagy rossz irányba indexelsz. Vagy apróbb bakik. De ha tudsz vezetni, szerintem nem lesz baj.

2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 10 évig nem vezettem.Majd vettem egy új autót. Egy zabszem nem fért a seggembe :-)
2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elfelejteni!

Ha korábban sokat vezettél, akkor nincs miért aggódni.

Viszont ha nem volt sok kilométer mögötted, akkor az nem felejtés, hanem az eleve a gyakorlat hiánya.

/az meg csak egy fals alibi, hogy arra a kihagyott évre fogod/

2020. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!