Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a legjobb születésnap...

Mi lenne a legjobb születésnapi ajándék autós srácnak amivel nem lövök mellé? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom mi lenne jó neki. Valami különlegeset szeretnék, az ár nem szempont.

Gondolkoztam azon, hogy az autójához valamit venni, de abban nem vagyok biztos mert egyrészt nem tudom tetszene e neki, szeretné e átalakítani olyan módon amit én kitalálok hiszen az ő autója, lehet hogy azt az alkatrészt már mondjuk kicserélte egy jobbra mint amit én vennék neki, multimédián is gondolkodtam de de a gyári rádióján van faberakás ami beleolvad a műszerfal faberakásába azzal van egy vonalban, nem biztos hogy szeretné lecserélni.

Gondolkoztam ilyen kütyükön, hogy fedélzeti kamera vagy mondjuk elsősegély készlet már mint ilyen amerikai stílusu nagy csomag minden érdekességgel, szerszámmal, defektjavítóval, fáklyával stb de ezek nem érdekelnék őt ezt kiderítettem.

Ugye most már tudom azt is, hogy milyen autója van pontosan de nem érek vele sokat mert nem merem bevállalni hogy vegyek rá mondjuk neki felniket aztán lehet nem tetszik neki vagy nem akarja lecserélni, vagy vagy valami belső burkolati elemet stb, gondolom értitek ezzel nagyon mellélőhetnék.


Bármit veszek, mindenképpen már annyit kitaláltam, hogy csináltatnék neki egy fém kulcstartót amiben az ő autója van az ő rendszámával, ezt csak úgy melléraknám bármi mellé amit vennék neki szerintem kicsit személyesebbé teszi.


Szóval mi maradt még? Mit tudnék kitalálni, mit vehetnék még ami autóval kapcsolatos, de nem autó alkatrész, kütyü, kiegészítő?

Annyit tudok még, hogy többnyire az autóját ő maga szereli. Ezzel eszembe jutott, hogy akkor vennék neki speckó szerszámokat, viszont ezzel megint kicsit mellélőhetek talán, mert nem tudom milyen felszerelése lehet neki.

Így amit kitaláltam, hogy szerintem tuti nincs neki, az 4 speckó szerszám amit egyben adnék neki.

Egyszerűbb ha belinkelem, mert leírni melyik mi és mit csinál hosszabb lenne:

[link]


[link]


[link]


Szóval eddig így ez a legjobb ötletem, hogy vagy ezek egyben vagy esetleg valami más speckó dolog autóhoz ami tuti nincs neki. De már más nem jut az eszembe.


Valaki valami ötlet? Ezen kívül mit lehetne még kitalálni? A legfontosabb az lenne, hogy egyrészt autóval kapcsolatos legyen az ajándék és ha lehet akkor személyes vagy egyedi legyen, de legalább valamilyen módon különleges.



2020. ápr. 10. 16:29
1 2
 11/17 Beviz Elek ***** válasza:

Azt azért megkérdezném, ugye Amerikában éltek? Az elektromos cuccokból mind amerikai oldalakat nézel, de a 110V nem fog barátkozni az itthoni hálózattal, kivéve ahol direkt odafigyeltek erre és mindkettővel működik.


Nekem kifejezetten tetszene egy ilyen összerakható motor, ha elkészülnék vele akkor kiraknám valahova dísznek.


Milyen kapcsolatban vagytok? Ez 100e ft felett van (bár sok drága dolgot felsoroltál), ne süljön el balul a dolog.

2020. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az ár nem lényeg, ugyanis ez az első születésnapi ajándéka lenne amit neki adnék, tehát persze fontos lenne hogy ne süljek fel vele, de éppen ezért is lenne fontos az is, hogy különleges legyen és valamilyen szinten egyedi de legalább mindenképpen mutassa az odafigyelést. Másrészt meg tudom, hogy nem pénz kérdése az ajándék tehát nem is azon van a hangsúly mert elsősorban az a fontos, hogy neki legyen ami biztosan tetszene, de most nem igazán lényeg az ár mert ez is mutatja valahol, hogy kb hova értékelem a barátságunk.

Hogy milyen a kapcsolat, hát köszönhetek neki egy valamit de azt nagyon, egyébként eléggé érdekes nem a legjobb igazából de szeretném ha jobb lenne, megismerni viszont igazán még nem volt időm mert nemrégóta "ismerjük" egymást, pont ezaz hogy még nem ismerjük egymást annyira.

Sajnos sok olyan ajándék van amibe egyediséget nem igazán tudok belevinni vagy személyessé tenni így ötletként az jött még, hogy lehet csináltatni fém kulcstartot ami az ő autója lenne az ő rendszámával, ezt csak így hosszádobnám vagy ráakasztanám a masnira, ezzel már elég személyes lesz. Hiszen egy ilyen motor makett is hogyan lehetne személyesebb, vagy egy szerszám, sehogy.


Egyébként ez a motor is 110v-os csak mert nem láttam sehol ilyet vagy nem vettem észre. De legfeljébb hozzácsapok neki egy átalakító konnektort vagy keresek olyat ami 220-ról megy.

2020. ápr. 10. 23:42
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyébként akkor legalább más szerint se rossz ötlet ez a motor. Mert nekem tetszene biztos csak nem tudom mennyi kedve lesz össze is rakni :D

De még idáig ez tűnik a legjobb ajándéknak. Mondjuk még

van időm gondolkodni mert augusztus elején lesz a születésnapja.

2020. ápr. 10. 23:48
 14/17 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem tetszene ez a motor, neki nem biztos...


Az ára neked nem lényeg, de azért elég sok. Én ennyit maximum közeli családtagtól fogadnék el, mástól nagyon kellemetlen helyzetet szülne és rosszul érezném magam. Persze ha olyan körben mozognék ahol ez aprópénz, úgy valószínűleg más lenne a helyzet.


A kapcsolatotokból, hogy mit köszönhetsz neki, más adalékokból azért gondold át hogy milyen összegű ajándék az ami belefér és nem érezné magát kellemetlenül.

2020. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a fontos, hogy tetszene e neki meg hogy olyat adjak ami biztos nincs neki és különleges meg kapcsolódik az autómániához.

Egyébként persze nem aprópénz de az árát most úgyse tudja meg meg nem hiszem, hogy az lesz az első gondolata.

2020. ápr. 11. 10:30
 16/17 anonim válasza:

Én innen vettem a páromnak bögrét,nyilván ez egy kisebb értékű ajándék mint amikről már itt szó van de úgy érzem nem nyúltam mellé vele :D


[link]

2020. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végül a modelmotor lett, örült neki még aznap össze is rakta. 140ezer volt egyébként plusz vám, szóval első ajándéknak lehet kicsit túllöttem de abszolút megérte remélhetőleg, eleve már azzal is hogy az első születésnapját nem hagyom ki e téren akartam jelezni milyen fontos számomra, gondolom az értéke még pluszban emelhet ezen egy kicsit.
2020. okt. 27. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!