Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy fiatal srácnak első autónak?

Figyelt kérdés
Első autóm megvásárlása előtt állok. Már jó ideje böngészek, de még nem tudtam dönteni, közben a vírus helyzet miatt várok is, hogy hátha esnek az autó árak, addig is tudok még gyűjteni rá. Milyen autót ajánlanátok? Szempont, hogy megbízható legyen, viszonylag olcsóbb fenntartású, szép, sportos, fiatalos, ami egy fiatal sráchoz illik. Ár: kb. 600-800 ezer forint.
2020. ápr. 18. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy meg leszek kövezve, de én egy éve vettem hasonló áron egy Peugeot 406-ost szintén első autóként és imádom. Véleményem szerint gyönyörű, kényelmes és annak ellenére hogy egyesek szerint a francia autó maga az antikrisztus, eddig nem volt vele semmi baj. De hogy mindenki elégedett legyen, mondom a sablon szöveget is: Swift, Focus, Astra, Corolla.
2020. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan autót vegyél ami neked tetszik és ha kell rá költeni, akkor azt ne húzott szájjal tegyed.
2020. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis Sport esetleg Toyota Yaris 1.5 TS Sport
2020. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!