Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak Yamaha YBR 250...

Első motornak Yamaha YBR 250 egy lánynak jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Mennyire jó motor, illetve hát kissé félek a méreteitől, 164 cm-sen bevállalható? A Honda CBF van még alternatíva, azon picit alacsonyabban van az ülés, de a Yamaha meg jobban tetszik. Egyébként melyikkel járnék jobban?

2020. ápr. 22. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én használtam ezt a motort egy ideig ,szerintem nem túl vad. Most ez természetesen függ a TE vezetési tudásodtól, előrelátásodtól és a karakteredtől is.


Szeritem a Yamaha teljesen jó erre.

2020. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
E kettő közül azt válaszd, amelyiknek gondosabb gazdái voltak, úgy jársz jobban :) Jó választás akármelyik. Állapotot nézz inkább.
2020. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a Yamaháról teli talppal le tudod tenni a lábad egyszerre mindkét oldalt, akkor azt vegyed.

A Honda is jó választás lenne. Alternatíva még Suzukit nézzed meg.

2020. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teli talppal kizártnak tartom, hogy leérjenek a lábaim.
2020. ápr. 22. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Be kell tekerni a hátsó rugót és ha rendes motorocsizmában a bal lábad legalább fél talppal de inkább telivel leér akkor az már elég.


A CBF-nek 2,5 centivel alacsonyabb az ülése.


Szerintem mindkettővel jól jársz ha jó állapotú, kb ugyanazt tudja mindkét motor. Azt válaszd kezdésnek amelyikről az egyik lábad jobban leér. Ezzel megtanulsz rendesen motorozni és lesz gyakorlatod akkor később ez már nem lesz annyira lényeges, mint most az elején.

2020. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás, a magasság miatt meg nem érdemes másfelé nézelődni, mert sokféleképpen lehet ültetni a motoron, ha ez tetszik ilyet vegyél. Ülés átszabásával neked már le is érne lábad, ráadásul kényelmesebbé is tudod tenni zselével, keményítéssel, szélesítéssel vagy karcsúsítással. Extrém esetekben a futóművet is lehet módosítani, amitől alacsonyabbra kerül az egész motor, neked erre nincs szükséged szerintem. Nem nagy tételek ezek, szóval nem kell megijedni tőle. A motor úgyis mindenki valamennyire magára alakítja, mert úgy kényelmes. Nekem pl. a motoromon jó a gyári ülés, de a kormány nem volt tökéletes, így ki lett cserélve plusz megemelve. Ergonómiára általában mindenki költ valamennyit.
2020. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!