Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erősen tuningolt autó forgalom...

Erősen tuningolt autó forgalomba helyezés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy egy ilyen autót le lehet papirozni hogy minden átalakítás a forgalmiban legyen?

Hallottam olyat hogy osztrákra átiratni fizetni sokat és bekerül minden és visszairatni magyarra.

Mennyibe kerülne?

Valaki egy részletesebb tájékoztatást plíz:-)

Itt a kocsi: https://www.youtube.com/watch?v=iE_3kgRlFCc&t=314s


2020. ápr. 25. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Plíz? 🤦‍♂️
2020. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem valami rugalmasak itthon a tuningolásra vonatkozó jogszabályok. A sok top túner mindig visszaalakítja műszakira a kocsit, majd ismét átalakítja. Pl. a kaszninál szélesebb gumik már nem férnek bele...
2020. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos nem. Bár ha ilyen kocsim lenne, akkor pont nem érdekelne, használnám műszaki meg biztosítás nélkül. Valakit évek alatt egyszer se igazoltatnak, úgyhogy kis szerencsével lehet egy ideig kocsikázni vele. Mondjuk az én terveim kicsit extrémebbek, pl. egy 40 éves szoci autóba egy 200 lóerős motor, meg egy 30 centivel megemelni a felfüggesztést, és highrider stílusban egy 20+ colos felni. Ez már kicsit feltűnőbb lenne:D
2020. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Megoldható, általában kiviszed nemetorszagba ott felpapirozod és vissza.


Az ár mindegy nincs rá pénzed

2020. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Le lehet papírozni, ha az utolsó csavarig pontos tervek, műszaki papírok készülnek az átalakításról, természetesen mind hivatalosan, csak egy szakember is súlyos pénzeket kér ez a papírokért, és magáért a tervezésért.
2020. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Ezt esélytelen. Nem sorolnám fel miért

Egyébként ésszerű dolgokat lehet nálunk is, csak egy kis kitartás és pénz kell hozzá (nem kenőpénz)

2020. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és valaki tudja esetleg, hogy mennyi lenne körülbelül?
2020. ápr. 27. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva...


Kérdező,

írj konkrétumokat, mit akarsz lepapírozni? Akkor lehet válaszolni rá, hogy mi a menete.


#6

2020. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az összes létező átalakítást

A rendőr ne tudjon belekötni

2020. máj. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!