Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata fényszóró sötétedésko...

Automata fényszóró sötétedéskor felkapcsolta a távolsági fényszórót is. Ha tompítottra állítottam, akkor is felkapcsolt a távolsági. Elektronikai hiba, sérült vezeték, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem tudom szerelőhöz vinni, de mennem kellene vele és így nem tudom használni, mert vagy csak menetfény van, vagy tompított és távolsági együtt.
2020. ápr. 30. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
az jutott eszembe, hogy most először használtam szivargyújtóról telefontöltőt, esetleg ez zavarhatta meg a rendszert? Eddig tökéletesen működött és érdekes, hogy épp azután jött a hiba, hogy be volt dugva a töltő.
2020. ápr. 30. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt rossz állásban a kar?
2020. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen kocsiról beszélünk egyáltalán?
2020. máj. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó állásban volt.... kia ceed
2020. máj. 1. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapcsol automatára, ha automata állásban van a kar, ha nem automatában volt, és úgy kapcsolt fel magától, akkor elektronikai hiba van és kell egy autovillamosságis
2020. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig automata állásban van, mivel csak városon belül és nappal járok vele a karantén miatt. Tegnap 20 körül értem haza, már sötétedett és nem csak a tompítottat kapcsolta fel, hanem távolságit is. Utána átállítottam tompítottra, de ott is bekapcsolva maradt a távolsági is. Egyedül akkor kapcsolt le, ha nappali menetfényre állítottam.
2020. máj. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!