Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárlás előtt...

Használtautó vásárlás előtt állok. Nem különösebben értek az autókhoz. Nincs autószerelő/autószakértő ismerős az autó átnézéséhez. Hogyan oldanátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbíznék egy autószerelőt. Ismerőst ingyen hívni munkaidőben amúgy is kitolás, ha lenne ilyen, neki is fizetnék.

Ha nem tudok ilyen szerelőt, akkor ott a Google...

www.autovizsgalat.hu

2020. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy autókereskedőtől vettem autót. Elmentem a telephelyre (élessaroknál van), ott kiválasztottam az autót. A kereskedő megengedte, hogy szervizben átnézethessem. Együtt átmentünk a kereskedéssel szemben található szervizben. Ott mondta a szerelő, hogy kb. 200 ezer forintos hiba van az autón. Futómű, olajfolyás. A kereskedő megjavíttatta a hibákat és elhoztam a kocsit. Azóta is megy és nagyon szeretem, jó kis kocsi.
2020. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: és mivan akkor ha a szerviz nem tudja 1-2napon belül kivizsgálni az autót mert sok a munkája? Nagy az esély rá h addigra elviszi más az autót!
2020. máj. 4. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Írtunk egy előszerződést a kereskedővel. Adtam foglalót a kocsira. Abban bele írtuk, hogy ha a szerelő hibát észlel, elálhatok a szerződéstől és a foglaló összege, maradéktalanul vissza jár.

Nagyon korrekt volt a kereskedő, csak ilyentől szabad kocsit venni. Ha vásárlás előtt nem nezetheted át az autót, azt nem szabad megvenni.

2020. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az is lehet hogy a kereskedő és a szervízes összejátszottak, sőt!
2020. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!