Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ismerősöm szerint most...

Egy ismerősöm szerint most mától 15 napom van levizsgáztatni az autót, én sehol nem találok infot arról, hogy véget ért volna az egészségügyi vészhelyzet, akkor most meikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy folyik-e vizsgáztatás, akkor a válasz igen. Ha esetleg arra gondoltál, hogy az egészségügyi vészhelyzet végéig érvényes marad-e a forgalmi, akkor a válasz szintén igen.
2020. máj. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdes arra irányult, hogy a mai enyhítésekkel vége e a vészhelyzetnek,vagy nincs? Szerintem nincs én sehol nem olvastam olyat, hogy igen, de az illető ismerős autószerelő, szóval elbizonytalanított.
2020. máj. 4. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szakmától függetlenül mindenki ugyanazokat a híreket olvassa/halgatja vagy nézi.

Még nem hirdették ki a vészhelyzet végét.

2020. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MELYIKÜNK, ezt a szót kerested?
2020. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha úgy írják, akkor azt... soha nem tanultam iskolában a magyart, de ezt tartom anyanyelvemnek, szóval légy boldog vele, ha te jobban tudod.
2020. máj. 4. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked van igazad.
2020. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Veszélyhelyzet volt, és van is jelenleg.

A Vészhelyzet egy amerikai sorozat volt. Köze nincs a jelenlegi helyzethez.

2020. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a kormány vészhelyzetet rendel el, akkor vészhelyzet van... egyéni vélemény ide vagy oda...
2020. máj. 4. 12:42
 9/9 anonim válasza:
A veszélyhelyzet megszűnésétől számítva 15 napig még érvényes.
2020. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!