Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek, ha lehúz a szerelő?

Mit tehetek, ha lehúz a szerelő?

Figyelt kérdés
Sean leon 2007, jövőhónapban lejár a műszakim, és elvittem szerelőhöz az autót, hogy állítsák be a futószöget. Kizárólag ennyit kértem, futószög, és pont. Ennek ellenére kicseréltek 2 lengőkart, szilenteket, és mind a 4tárcsát+fékbetéteket. Természetesen mindezt ki is számlázták, alkatrész+szerelés. A végösszeg sokszorosa az eredeti szolgáltatásnak, és mikor kérdőre vontam őket, csak annyit mondtak, hogy ezeket muszáj volt cserélni, hogy pontos legyen a futőszög, a fékek pedig nagyon el voltak használódva, és balesetveszélyesek. Nekem eddig nem tűnt fel, hogy baj lenne a fékekkel, ahol kellett ott mindig meg tudtam állni, és nem is nyiszorgott. De ha mégis kopottak voltak, akkor miért cserélik anélkül, hogy ezt kérjem? Az autót el sem tudtam hozni tőlük, mert nem volt nálam ennyi pénz.

2020. máj. 5. 21:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Leírtam, hogy inkább örülne hogy nem egy másik kocsi hátuljában végzi az emberke mert nem tudott megállni az "alighasznált, új" fékekkel (gondolhatod, hogy milyen állapotban voltak ha a szerelő azt mondta hogy balesetveszélyesek :D ) "


Oldalakat tudnék írni, hogyan bas ztak át szerelők - akár márkaszervízben is - embereket. Főként olyanokat is, mint te vagy. A szerelő az óradíjból meg a berakott alkatrészen keletkező árrésből él, így hogy nem szólt előre ez nem volt más mint nettó lerántás.


A balesetveszélyes duma csak köret volt :)

2020. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!