Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szekvenciális autómata váltó...

Szekvenciális autómata váltó milyen, mennyibe kerűl fenntartani?

Figyelt kérdés

Alfa Romeo Gt benzin 2006 Szexvenciális váltóval. Az autónak utanaolvastsm, tudom rengeteg ilyen kérdés van, engem viszont az érdekel, hogy a szekvenciális váltó hogy viselkedik ebben az aútóban és alapjában véve?


Legyetek szívesek csak akkor írni, ha tudod miről beszélsz, volt dolgod használtál ilyet, esetleg szaki vagy, vagy valaki akinek biztos forrásból, vagy saját tapasztalatból van infója róla.Inkabb a valto típus erdekel de jöhet az autóról is mindkettorol negatív , pozitív vélemény is, de csak akkor írj, ha használtál ilyet. Fogyasztás nem probléma. Szervíz sem. Köszönöm.



#váltó #Ft #szexvenciális #szex fiú lány
2020. máj. 6. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a fogyasztás és a szerviz nem probléma, akkor miért az a fő kérdés, hogy mennyibe kerül fenntartani?

Valójában egy plusz költség van, az olajcsere. Nem tudom fejből ennél hogyan van, de az nem biztos, hogy túl olcsó. Ennyi idős autónál simán benne van, hogy beadja a kulcsot a váltó. De akkor meg egyszerűbb felrakni egy bontottat szerintem, mint felújítattni. Azt meg ki tudod keresni mennyi egy bontott váltó

2020. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm . Igen valóban ellentmondásos a kérdés, ezért elnézést kérek, kiegészítem, viszonyításképpen egy tipronichoz vagy multironichoz képest, bár a multironicnal csak jobb lehet a szekvenciális.:) Köszi a váalszt :P
2020. máj. 6. 20:33
 3/4 Vortrex ***** válasza:
Szexvenciális :DD
2020. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kellemest a hasznossal :D
2020. máj. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!