Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy 18...

Milyen autót ajánlotok egy 18 éves friss jogsis lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami kis csajos városi autót venni olyan 1,5 millió forintig. Ne legyen túl nagy mert a parkolással hadilábon állok :P Olyat szeretnék amiben azért elférünk legalább 4-en ha úgy adódik. Legyen megbízható és piroos :) Tudnátok ilyen autókat ajánlani? Apának egy toyota land cruiser terepjárója van de ő dolgozni is azt használja meg kvázi családi autó szerepet is az töltötte be nálunk. Na de az hatalmas, párszor vezettem de már de úristen... akkora autót nem szeretnék meg az nagyon sokat is fogyaszt.Apu azt mondta vegyek egy kis toyota corollát. Azok megbízhatóak? Nem emlékszem hogy apu toyotája bármikor is rossz lett volna de már régóta megvan neki talán már újkora óta és napi szinten használja de ő leginkább utánfutóval visz vele gépeket, van már benne vagy 7-800 ezer kilométer de 10-15 litert fogyaszt és azt nem akarom.A corolla jó vagy mást ajánlotok?Csajos legyen.
2020. máj. 7. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Yaris, Jazz, Micra
2020. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Renault Twingo
2020. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A corolla nem kicsi ám!

Ahogy az elóző írja, yaris.

2020. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A corolla az a kis toyota nem?A yaris nem pici nagyon?Barátnőimmel ha elmegyünk valahova akkor azért jó lenne több hely. Meg én magas lány vagyok
2020. máj. 7. 21:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést, ha már előre eldöntötted???
2020. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na most dontsd el hogy kicsi legyen vagy kenyelmes 4 embernek.

Honda jazz vagy masodik generacios A merci

Nekem 2008-as w169 van.

Igaz nem ulok hatul, de meg senki nem panaszkodott mikor hatul kellett ulnie es a baratnommel is kenyelmesen elfertunk hatul ha ugy adodott :D

2020. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csajos? Mosogatórongy. :D bocs, ezt a hímsoviniszta poént nem tudtam kihagyni (mlst néztem Puzsér médiage×ik feminizmusról szóló 13! éves videóját, valami brutál durva.


Na, akkor Corolla nem nagy, kb. mint egy F Astra csak kicsit nagyobb. Rozsdára kell figyelni, mármint, hogy ne legyen. De egy nagyon jó kis autó, ugyanakkor ha lenne lányom ( házasság előtt kérnék érte tevét) én Volvo S40-et vennék neki.

2020. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Corollával jól fogsz járni, de ha nem azt, akkor egy picit régebbi Civic, talán 7-ik, 6-ik generáció, vagy akár a Honda Jazz is jó lehet, hiába kisebb, van benne hely 4 embernek tapasztalataim szerint. :)
2020. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A Corolla nem nagy, de hogy nem is kicsi, az fix. A Yarisok tipikusan akkora autók, hogy négy ember kényelmesen elfér bennük, viszont könnyű velük parkolni. (A trollok kedvéért: persze, négy pocakos 190 centis férfi nem fér el benne, de átlagos testalkatú emberek igen.)
2020. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jazz szerintem jól néz ki. Esetleg rav4 (tudom tudom, ez nem olyan kicsi meg a fogyasztás is nagyobb, de egész csinos, meg el lehet benne férni). Háát yarist én nem vennék inkább. Corolla is jó választás lehet.
2020. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!