Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyertyacsere, trafócsere után...

Gyertyacsere, trafócsere után is kimarad a 2. hengernél az ütem, mi lehet az oka? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
1999 Opel Omegáról lenne szó. 2000ccm 16V benzin motor. Használtam egyik nap, majd rá két nappal újra menni akartam vele, ekkor hallottam, hogy furcsa folytonos dübörgő hang jön elő a motorháztető alól. Későbbi vizsgálatok után rájöttem, hogy a 2. hengernél van szikra de nagyon gyenge, és néha kihagy teljesen. Már kicseréltem más fajta gyertyára de ugyanazok a tünetek. A gyertyákat 3 hónapja cseréltem teljesen új NGK fajtájú, ezért csodáltam volna ha ez a baja. Kicseréltem a gyújtótrafót egy teljesen újra, ezek után sem változott semmit a helyzet. Még a gyertyakábeleken gondolkodom hátha az a baja, de nem látok rá sok esélyt. Akinek van bármilyen ötlete, tippje mi lehet a probléma okozója azt megköszönöm előre is!

2020. máj. 9. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már a hasadra ütsz és cserélgeted, akkor már a kábelt is kicserélhetted volna.
2020. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Még a gyertyakábeleken gondolkodom hátha az a baja, de nem látok rá sok esélyt"

Gyújtó kábelnek hívják, de miért is nem?

2020. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!