Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A youtube n lehet kamionosnak...

A youtube n lehet kamionosnak tanulni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a jogsi letétele után, egy kamionos cégnél tudsz tapasztalatot szerezni.

A YouTube-ról tudsz információkat szerezni a kamionozás világáról lásd: st22lacika.

2020. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem vagyok kamionos, de szerintem ez pont egy olyan szakma, amit nem lehet neten keresztül tanulni. Ezt tapasztalatból kell megtanulni. Elvégre nem egyszerű pl. egy nagy döggel tolatni meg hasonlók.
2020. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
St22 Lacika régebbi videói között van pár érdekes videó, amit érdemes megnézni, meg én elég sokat játszottam az Euro Truck Simulator 2-vel, az is elég jó olyan szempontból, hogy a kamion irányításának alapjait tudd gyakorolni, de azért nem tanulsz meg tolatni benne. De ez valóban olyan szakma, amit csak gyakorlatban lehet megtanulni, lassan 2 éve űzöm a szakmát gyakorlatban is, ez nem egy gyári munka, amit egy hét alatt be lehet tanulni.
2020. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kamionosnak nem kell tanulni, hanem megvan a C kategóriád, és kész, mehetsz is, ez nem egy szakma. A nemzetközi fuvarozás, vagy az uniózás, amit a modernkori kamionosok csinálnak, ez viszont egy külön állatfaj, és 6-8 hétig hogy kintlegyél, rengeteg fortélyt, titkot, trükköt kell bevetned, hogy túléld. Ezért hatalmas segítség a youtube, onnan azért sok ilyet el lehet lesni. st22lacika a top ugye, de vele az a baj, ő csak a szépet és a jót mutatja be, ferdít erősen. De van sok más csatorna is, ahol láthatsz hideget, meleget.
2020. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a kamionozás nem egy szakma és bárki meg tudja csinálni, aki megszerzi a C kategóriát, akkor részben nagyon hiányos a tudásod, de leginkább azt mutatja, hogy semmit nem tudsz az egészről.
2020. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

5ös

Tudok, többet, mint gondolnád. Csak szerintem nem kell mindent szakmának beállítani, mert a szakma az, ami konkrétan definiálható, és tényleg évekig kell tanulni, hogy jól csináld. Kamionozást van aki 3 hónapos jogsival tudja jól csinálni (3 hónapot úgy értsd, hogy B kategóriája is 3 hónapja van). Láttam ilyet.

2020. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4. az egy nudli gyerek, fingja sincs semmiről.

HA jól látom akkor a 6. is ő.

Nem szakma, de egy ügyvéd és doktor se szakma.

2021. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!