Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang-ról mit gondoltok...

Ford Mustang-ról mit gondoltok, vennétek? Igen/nem, miért?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve keresek autót, 4-5 millió forintos büdzsével. Azért nem vettem eddig semmit mert rosszul vagyok azoktól a jellegtelen, szívtelen, karakter nélküli sablon autóktól, amiket ennyiért lehet kapni. VW Passat, Skoda Superb, Ford Mondeo, ilyen olyan egy kaptafás SUV-k, borzasztó az összes. Mintha csak a márkajelzés változna az elejükön.


Ugyanakkor, gyerekkorom óta az egyik kedvenc autóm (nyilván nem álomautó, annál azért elérhetőbb kategória:)) a Ford Mustang. Két eseményre datálódik ez vissza, egyik az ezer éves Tolvajtempó című film (Eleanor), a másik pedig egy 2005-ös emlék amikor kijött az új Mustang. Ennyiből már szép példányokat lehet kapni, itthon is, és külföldön is. 3.7-es, 4.0-ás és 4.7-es motorral is, 2008-as évjárattól felfelé, 80 és 150 ezer futott kilométer között.


Mit gondoltok, ti vennétek? Azt írja az internet népe hogy Ford lévén alkatrész van bőven, olcsón, a motor az egyetlen amihez bizonyos alkatrészeket Amerikából kell megrendelni. De akinek volt ilyen azt írja hogy elpusztíthatatlan autó, kívül belül. Fogyasztás mindig 20 alatt, autópályán inkább 10 alatt, vegyesen tizenpár.


Ha valakinek ezeken túl van tapasztalata vagy esetleg véleménye (legyen az szubjektív vagy objektív) megköszönöm ha leírja.


2020. máj. 22. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is nagy szerelem az autó. Meg voltam veszve érte én is amikor kijött az "első új" széria

De őszintén szólva én nem venném ezeket. Eleve szerintem ezek csak V8-cal az igaziak. Tehát nekem nagy pénz menne el csak a tankolásra. Másfelől, azért ezek nagyon puritán és nyers autók. Aminek megvan a maga bája természetesen, de napi használatra szerintem van jobb, szebb, stb megoldás. Viszont a most futó szériát már sokkal inkább. De ugye itt más a keret már.

De ha neked ez az álom, akkor vedd meg (én találtam más racionálisabb autót, ami ritka, egyedi és imádom). Most kell élned, ne korlátozd magad. Viszont azoknál, amiket nem forgalmaztak itt újonnan azoknál kérdéses lehet az alkatrészellátás. Nyilván mindent be lehet szerezni, max kicsit drágább és/vagy 1-2 nappal tovább tart.

2020. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Az eredeti mustang csak többet fog érni, és azt is megkapod 5 millióért.
2020. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem,nekem Corvette,kellene.
2020. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked megéri a fogyasztást tekintve akkor vedd nyugodtan...

De azzal számolj, hogy egy kicsit odalépsz neki és szinte szemmel láthatóan esik lefelé az üzemanyag-állás mutató.

2020. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Aki ilyen drága autót vesz, majd foglalkozik a benzin fogyasztással,,hát persze.....
2020. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
#5: 4-5 milliós autóról van szó 15 literes fogyasztással...
2020. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek, és azt is megköszönném ha a másikat nem pontozgatnánk le csak azért mert a mienkkel ellentétes véleményt fogalmazott meg:)


1-es: mit vettél végül?

2020. máj. 22. 15:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


Scirocco-m van.

Ha nem napi használatra kell majd, akkor lehet majd téma számomra a Mustang

2020. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az amerikai autókat de csak a régieket :)


Szóval már emiatt sem vennék új mustangot, viszont ha nagyon sok pénzem lenne egy Mustang Boss 429-et vennék elsőnek... aztán jöhetne sorba a többi régi autó :D Mercedes 300SL, vmi Lambo... Diablo vagy Countach.

Na meg persze ott van még rengeteg régi gyönyörű amcsi autó basszus...

Dodge Charger - Challenger, Corvettek, Ford GT40, Plymouth Barracuda, Pontiac GTO, Trans AM stb stb stb...


Mai autók tényleg giccsesek mind.


Érden szoktam látni mászkálni egy 2 ajtós Lincoln Continental-t.

húúú basszus az az autó.

Jó látni, hogy még vannak emberek akiknek van ízlése :D


[link]

2020. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A mostani széria előttit nem venném meg. Egy hulladék a futóműve jót autózni itthoni utakon azokkal lehetetlen.
2020. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!