Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2020ban a jogsinal működik...

Sid55 kérdése:

2020ban a jogsinal működik még a kenőpénz?Tapasztalatok esetleg az elmult 5 évben?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék,nem ez a tervem viszont sok dolgot hallottam és nem tudom miben higyjek.Nehany ismerösöm szerint a mostani vírus helyzet miatt jó ha viszek magammal pénzt mert leszegényedtek a vizsgabiztosok is :D

2020. máj. 26. 05:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Sosem működött ez úgy, mint ahogy beállítják.


Odaadod ugye az oktatónak a kenőpénzt. Ha átmentél azt mondja majd neked, hogy a vizsgabiztos elfogadta. Ami értelemszerűen nem igaz, hanem ő maga zsebre vágja. Ha buksz visszaadja, a biztos nem volt vevő rá.

Kb 40-es IQ felett ez evidens, de valahogy mégis elterjedt az országban ez, hogy itt orrba szája lehet lefizetni a vizsgabiztosokat.

2020. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Talán ez terület meg iskola függő? ahol én voltam fel se merült. ilyesmi.
2020. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Én 4 éve vizsgáztam majd elvették a mocskok a jogsim aztán újra csináltam egyszer sem lehetett fizetni ezért csak harmadikra mentem át a továbképzéses xarságon meg épp h jó let régen a bátyám adot nekik pénzt aztán minden oké volt most ez a gyász rencer tönkretené mert szegény nem tud olvasni viszont o a drift kiraj.
2020. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tegnap vizsgáztam, de az én időmben nem is hallottam ilyenről. Ezért bennem fel sem merült. Mégis elsőre átmentem.
2020. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet ezzel próbálkozni, ha az oktatód ismeri a vizsgabiztost. Újjal vagy számára ismeretlennel nem fog próbálkozni, mert az állásával játszik, sőt büntetőjogi felelősséggel jár.


Egyébként nettó hülyeség erre pénzt kidobni. Én 3x vizsgáztam (B, AB, majd A), mindig elsőre meglett. Azaz egyszer buktam motoros rutinon, mert letettem a lábam...

A lényeg, hogy simán teljesíthető.

2020. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem elsőre meglett, 0 kenőpénzzel. Nem egy nagy dolog a vizsga.

Nem hinném, hogy akinek csak pénzzel lenne meg a jogsi, annak vezetnie kéne..

2020. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kenőpénz mindig is volt/van/lesz mindenhol.

Csak egy dolog változik idővel.... az összeg :)

2020. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Én normális suliba jártam, az oktató mondta, hogy nála nincs kenőpénzezés.

#3 szerencsére nincs olyan sok írástudatlan cigány akinek a "vérében van a vezetés", mint neked.

2020. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Az én aútós iskolàmba se volt még szó arrol,hogy kéne kenőpénz.Vagyis eddig nem majd a vizsga előtt kiderül.
2020. máj. 27. 02:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az autósiskolától függ ez. Hiszen egy vizsgáztató általában több iskolához is ki van rendelve. Én tuti fogok fizetni, ez ad egyfajta biztonsági érzetet is. Én nem nem 30 óránál járok már, van rutinom, de még egyszer nem vennék pót órákat.
2020. jún. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!